reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Od 13 sierpnia kolejne kanały HD w Sky DE

dodano: 2010-07-14 14:29 | aktualizacja: 2010-07-14 14:41
autor: Anita Dąbek | źródło: rapidtvnews

Sky Deutschland 13 sierpnia 2010 roku niemiecka platforma satelitarna Sky Deutschland uruchomi nowe kanały HDTV. Ze Sky Sport HD 2, Sky Cinema Hits HD i Sky Action HD, abonenci będą mogli odbierać łącznie 10 kanałów HD. W tym samym czasie Sky Sport HD zmieni nazwę na Sky Sport HD 1. Sky Sport HD 2 będzie koncentrować się na transmisjach na żywo z imprez sportowych, w tym Ligi Mistrzów UEFA, Premier League, niemieckiej ligi hokeja na lodzie i turniejów golfowych PGA.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sky Cinema Hits HD będzie pokazywać amerykańskie filmy i seriale. W sierpniu będzie można obejrzeć wszystkie cztery filmy z serii „Indiana Jones”, „Hellboy: Złota Armia” i „Hancock”, jak również najnowsze sezony „Bez skazy” i „24 godzin”.

Sky Action HD zaoferuje filmy akcji, science-fiction i horrory, w sierpniu na przykład będą to „007 Quantum of Solace”, „Nietykalni” i „Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia”. Sky HD można zamówić jako dodatkowy pakiet już od 5 euro na miesiąc.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

299 zł Więcej...
reklama