reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Listopadowe „Perły klasyki” kanału Wojna i Pokój

dodano: 2010-10-18 10:04 | aktualizacja: 2010-10-18 12:36
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Wojna i Pokój

Wojna i Pokój W każdy wtorek kanał filmowy Wojna i Pokój przypomina najwybitniejsze dzieła radzieckiej kinematografii w cyklu „Perły klasyki”. Widzowie zobaczą m.in. jeden z najbardziej poruszających filmów antywojennych, nominowany do Złotej Palmy i Oscara – „Ballada o żołnierzu” (emisja: 2 listopada, godz. 19.30).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wśród listopadowych „Pereł klasyki” znalazł się również pełnometrażowy debiut Andrieja Tarkowskiego, nagrodzony Złotym Lwem, sugestywny obraz wojny widzianej oczami dziecka - "Dziecko wojny" (emisja: 9 listopada, godz. 19.25); "Kalina czerwona" - ostatni i najlepszy z filmów Wasilija Szukszyna, obsypany nagrodami na festiwalu w Berlinie (emisja: 16 listopada, godz. 19.15); "Wołga Wołga" - wielki przebój kina radzieckiego lat trzydziestych, propaganda szczęścia i radości, życia w rytm znakomitej muzyki Izaaka Dunajewskiego z wielką gwiazdą Lubow Orłową w roli głównej (emisja: 23 listopada, godz. 19.15); oraz "Mężczyźni" – nominowana do Złotego Niedźwiedzia historia o potrzebie miłości, wierze w dobroć i szlachetność (emisja: 30 listopada, godz. 19.25).

„Perły klasyki” w każdy wtorek, w kanale Wojna i Pokój.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 199 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...