reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Podobieństwa między Polską i Koreą Południową w CNN

dodano: 2010-10-19 15:43 | aktualizacja: 2010-10-19 16:28
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: CNN

cnn international Przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku (od 18 do 22 października), CNN International zachęca swoich widzów do szukania podobieństw między Polską i Koreą Południową. Będą one prezentowane codziennie w segmencie "Global Connections" programu Connect The World, który emitowany jest o godz. 22:00.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek 18 października br. specjalnym gościem „Global Connections” był Ken Jennings, który cieszył się najdłuższym ciągiem wygranych w słynnym amerykańskim teleturnieju Jeopardy.
 
Ósma odsłona programu z serii „Global Connections” wskazuje nieoczekiwane podobieństwa pomiędzy dwoma pozornie odległymi państwami. Każdego tygodnia do studia zapraszani są goście, którzy mają przybliżyć widzom CNN te dwa kraje. W tym tygodniu był to już Ken Jennings, który cieszył się najdłuższą serią zwycięstw w słynnym amerykańskim teleturnieju Jeopardy.
 
CNN zachęca widzów, aby przesyłali wideo, teksty i zdjęcia, w których będą opisywać swoje doświadczenia, pomysły i anegdoty łączące oba kraje. Można to zrobić przez platformę iReport lub odwiedzając stronę: www.cnn.com/globalconnections. Najlepsze i najbardziej interesujące materiały zostaną wykorzystane podczas specjalnych piątkowych wydań „Global Connections”, które emitowane będą przez kolejne 2 tygodnie. Wybrane iReporty zostaną też umieszczone na stronie internetowej www.cnn.com/globalconnections.

„Global Connections” to interaktywny cykl programów, które pokazują, że świat jest o wiele mniejszy, niż nam się to wydaje. Zachęcamy widzów, aby przesyłali nam własne spostrzeżenia dotyczące zaskakujących analogii pomiędzy omawianymi krajami. Zakładamy, że ich osobiste doświadczenia w jeszcze ciekawszy sposób ukażą kulturalne, ekonomiczne i społeczne powiązania łączące wybierane przez nas co tydzień państwa. Nie ukrywam, że najbardziej czekamy na te mniej konwencjonalne, zaskakujące podobieństwa - mówi Mike McCarthy, wiceprezes do spraw programowych CNN International.  
 
W tym tygodniu w „Global Connections” poszukuje powiązań łączących Polskę i Koreę Południową. Program emitowany jest od poniedziałku do piątku o 22:00 w CNN International.

Wtorek - Czwartek
Becky prezentuje iReporty nadesłane przez widzów, którzy znaleźli ciekawe powiązania między krajami.

Piątek
Becky zaprasza do dyskusji podsumowującej tydzień z udziałem dwóch gości reprezentujących wybrane państwa. Prezentacja najlepszych materiałów z platformy iReport.  

Dodatkowo na stronie internetowej programu Global Connections internauci mogą sprawdzić swoją wiedzę na temat obu krajów rozwiązując specjalny quiz:

http://edition.cnn.com/2010/WORLD/asiapcf/10/15/global.connections.quiz.southkorea.poland/index.html


Jak możesz dołączyć do inicjatywy „Global Connections”

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

259 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...