reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Splittery RFLink i Wirelink z software Multisystem

dodano: 2010-10-25 16:12 | aktualizacja: 2010-10-26 11:32
autor: Olaf Skrzypiński | źródło: PYCH International Electronics

RF Link 100 Jak podaje producent splitterów Wirelink i RFLink, firma PYCH International Electronics, z dniem 2.11.2010 r. pojawi się nowe oprogramowanie do tych urządzeń. Nowością będzie obsługa wielu systemów kodowania. Bardzo popularne dotychczas splittery będą obsługiwały systemy: Conax, Cryptoworks, Irdeto, Seca MediaGuard, Viaccess. Oznacza to zrównanie możliwości w kwestii obsługi kart z Clone+ tego samego producenta.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Producent informuje również o przeprowadzonych testach z nowymi kartami CYFRY+. Jak się okazało nowa karta nie sprawia problemów i działa prawidłowo ze splitterami obu serii. Pamiętać należy jednak o aktualizacji oprogramowania w urządzeniu.

Do aktualizacji konieczny jest tzw. "Interfejs aktualizacyjny", który dostępny jest w każdym dobrym sklepie sprzedającym splitery GreenEightSystem. Można także zwrócić się o pomoc do sprzedawców - większość sklepów posiadających serwis jest w stanie za niewielką opłatą dokonać stosownej aktualizacji od ręki.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Software News


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...