reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio na Wizji na satelicie od stycznia 2011

dodano: 2010-12-17 11:40 | aktualizacja: 2010-12-17 12:13
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: presserwis/PR

Polskie Radio 17 grudnia 2010 r. oferta programowa cyfrowej telewizji kablowej Toya powiększyła się o nowy kanał Radio na Wizji, należący do Programu IV Polskiego Radia. Stacja telewizyjna nadaje to samo, co radiowa Czwórka, lecz oczywiście z obrazem. Jak na razie przekaz testowy realizowany jest ze studia rozgłośni, jednak już niebawem Radio na Wizji zostanie przeniesione do specjalnie dla niego przygotowanego studia telewizyjnego. Wiadomo już także, że nowy kanał na satelicie pojawi się już w styczniu 2011 rokuProsimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przekaz Radia na Wizji dostępny jest na razie tylko w sieci Toya, gdyż Polskie Radio dopiero w środę (15 grudnia br.) podpisało umowę z operatorem satelitarnym Eutelsat, który będzie wysyłał sygnał Radia Na Wizji na całą Europę oraz na część Afryki i Azji. Rzecznik PR, Radosław Kazimierski poinformował, że bezpłatny sygnał telewizji na satelitę HOT BIRD trafi najpóźniej w ciągu 25 dni od podpisania umowy.

Prezes Polskiego Radia Jarosław Hasiński informuje, że na razie na kanale Radio na Wizji będzie można oglądać jedynie teledyski. W tym samym czasie sygnał będzie już wysyłany do innych operatorów kablowych. Po przeprowadzeniu wszystkich testów Radio Na Wizji oficjalnie ruszy 10 stycznia 2011 r.

Radio na Wizji ma być propozycją dla słuchaczy i widzów, przede wszystkim w wieku 25-45 lat. Ma to być kanał publicystyczno - rozrywkowy, będący połączeniem najlepszych cech radia i telewizji. Odbiorcy znajdą tam szybką informację, wywiady oraz klipy muzyczne.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

950 zł Więcej...
reklama