dodano: 2011-04-08 16:11 | aktualizacja:
2011-04-08 16:12
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 10 kwietnia 2011
Primera División (Meksyk): Monterrey vs. Santos Laguna (0:00)
-
Canal de las Estrellas (24,5W & 43,1W - FTA)
Major League Soccer (USA): Philadelphia Union vs. New York Red Bulls (1:00)
-
Arena Sport 1 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
CANAL+ Fotball Norge (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Sport HD Nordic (0.8W - Conax)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Primera División (Argentyna): River Plate vs. Banfield (1:20)
-
SportKlub Polska (13E - Conax/Seca 4)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
Premier Sports UK (28.5E - Videoguard)
Major League Soccer (USA): DC United vs. L.A. Galaxy (1:30)
-
CANAL+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Multideporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Digi Sport+ Hungary (1W - Nagravision 3)
Primera División (Meksyk): Atlante vs. Atlas (4:00)
-
Canal de las Estrellas (24,5W & 43,1W - FTA)
Seria B2 (Rumunia): Petrolul Ploiesti vs. Alro Slatina (11:00)
-
Dolce Sport (39E - Videoguard)
Premier League (Rosja): Rostov vs. Volga (12:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga Adelante (Hiszpania): Xerez vs. Real Betis (12:00)
-
CANAL+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Liga Honra (Portugalia): Trofense vs. Aves (12:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Serie A (Włochy): Juventus vs. Genoa (12:30)
-
TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD 1 (7W - Irdeto 2)
-
Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
CANAL+ Fotball Norge (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
CANAL+ Sport HD France (19.2E - Seca 3/Viaccess PC 4.0)
-
CANAL+ Sport HD Nordic (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Urheilu (0.8W - Conax)
-
Digi Sport Czech/Slovak (1W - Nagravision 3)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
-
ESPN HD (28,2E - Videoguard)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RAI Italia 3 Africa (9E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 1 HD (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Sport 1 HD Nederland (23,5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Metalurg Z vs. Dynamo Kyiv (13:00)
-
Dolce Sport (39E - Videoguard)
-
Inter + (5E - BISS)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
Super Lig (Turcja): Gaziantepspor vs. Ankaragucu (13:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Super Lig (Turcja): Buyuksehir vs. Sivasspor (13:00)
-
Digi Kanal (42E - FTA)
1. Lig (Turcja): Orduspor vs. Adanaspor (13:00)
-
TRT 1 (42E - FTA)
1. Lig (Turcja): Karsiyaka vs. Diyarbakirspor (13:00)
-
TRT 6 (42E - FTA)
1. Lig (Turcja): Giresunspor vs. Altay (13:00)
-
TRT Anadolu (42E - FTA)
2. Bundesliga (Niemcy): Union Berlin vs. FSV Frankfurt (13:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Paderborn vs. Ingolstadt 04 (13:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Erzgebirge Aue vs. Karlsruher (13:00)
-
Conn-X TV Sport 2 (39E - Videoguard)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Premier League (Szkocja): Hamilton Academical vs. Rangers (13:45)
-
OSN Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
-
Sky Sports 4 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 4 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Super Ligaen (Dania): AaB Aalborg vs. Horsens (14:00)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
A PFG (Bułgaria): Minyor Pernik vs. Levski Sofia (14:00)
-
bTV (57E - FTA/BISS)
Allsvenskan (Szwecja): AIK Stockholm vs. Mjällby AIF (14:00)
-
CANAL+ Extra 1 (0.8W - Conax)
Liga 1 (Rumunia): Pandurii vs. Victoria Branesti (14:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Premier League (Rosja): Rubin Kazan' vs. Spartak Nalchik (14:15)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Anglia): Blackpool vs. Arsenal (14:30)
-
CANAL+ Sport (13E - Seca 4)
-
CANAL+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
6'eren (0.8W - Conax)
-
Abu Dhabi Sports HD 3 (26E & 7.2W - Irdeto 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
CANAL+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
CANAL+ Sport HD France (19.2E - Seca 3/Viaccess PC 4.0)
-
CANAL+ Urheilu (0.8W - Conax)
-
Digi Sport Czech/Slovak (1W - Nagravision 3)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3)
-
Nova Sport Bulgaria (45E & 39E & 16E - Videoguard/Bulcrypt/Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio 8 HD (13E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 HD Nederland (23,5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 HD Russia (9E - DRE-Crypt)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Tring Sport News (16E - Conax)
-
TV 2 Premier League 1 HD (4.8E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
Viasat Football Sweden (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport HD (5E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Ajax vs. Groningen (14:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
Beyaz TV (42E - FTA)
-
CANAL+ Multideporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Sport HD Nordic (0.8W - Conax)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
NTV Plus Futbol 2 (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Twente vs. Roda JC (14:30)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Sport Plus Russia (36E - Viaccess PC 2.5/2.6/3.0)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Eredivisie (Holandia): Utrecht vs. Feyenoord (14:30)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Ligaen 1 (Dania): Vestsjćlland vs. AGF Ĺrhus (14:45)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Lazio vs. Parma (15:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD 2 (7W - Irdeto 2)
-
CANAL+ Futbol Sweden (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Multideporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Sport 3 Norge (0.8W - Conax)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Sampdoria vs. Lecce (15:00)
-
Al Jazeera Sport +9 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Bari vs. Catania (15:00)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Cagliari vs. Brescia (15:00)
-
Al Jazeera Sport +8 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
Super Lige (Serbia): Spartak Zlatibor vs. Partizan Belgrade (15:00)
-
Arena Sport 1 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
Serie A (Włochy): Bologna vs. Napoli (15:00)
-
TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)
-
6'eren (0.8W - Conax)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD 1 (7W - Irdeto 2)
-
Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Canal+ Aitio (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Fotball Norge (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Digi Sport+ Hungary (1W - Nagravision 3)
-
ESPN HD (28,2E - Videoguard)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RAI Italia 3 Africa (9E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
Vyscha Liha (Ukraina): Karpaty vs. Illichivets (15:00)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
UT-1 (36E & 5E - Irdeto 2/Videoguard)
Serie A (Włochy): Palermo vs. Cesena (15:00)
-
Al Jazeera Sport +7 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Adeccoligaen (Norwegia): Ham-Kam vs. Ranheim (15:30)
-
NRK 1 (0.8W - Conax/Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Munchengladbach vs. FC Cologne (15:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
TRT 3 (42E - FTA)
-
Conn-X TV Sport 2 (39E - Videoguard)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
Neo Sports (7W - Irdeto 2/Viaccess PC 4.0)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany 1 HD (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
TRT HD (42E - Videoguard)
Super Ligaen (Dania): SřnderjyskE vs. Nordsjćlland (16:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Challenge Cup (Szkocja): Queen of the South vs. Ross Country (16:00)
-
BBC Alba (28.2E - FTA)
Bundesliga (Austria): Kapfenberg vs. Austria Vienna (16:00)
-
ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
ORF 1 HD (19.2E - Cryptoworks)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Super Lig (Turcja): Gençlerbirligi vs. Kayserispor (16:00)
-
Digi Kanal (42E - FTA)
1. Division (Cypr): APOEL Nicosia vs. Omonia Nicosia (16:00)
-
Lumiere TV (13E - Irdeto 2)
Liga 1 (Rumunia): Sportul Studentesc vs. FC Timisoara (16:00)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
Allsvenskan (Szwecja): Helsingborg vs. Elfsborg (16:30)
-
CANAL+ Extra 2 (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
Eredivisie (Holandia): PSV Eindhoven vs. Heerenveen (16:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
CANAL+ Multideporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Sport HD Nordic (0.8W - Conax)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Premier League (Rosja): Zenit St Petersburg vs. CSKA Moscow (16:30)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
100 TV (40E - FTA/Pasmo C !!!)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
-
Rossiya 2 (96.5E & 85.2E & 75E & 60E & 40E & 36E - Irdeto 2/Conax/BISS/Viaccess PC 2.6 & 3.0 & 4.0)
-
Sport Plus Russia (36E - Viaccess PC 2.5/2.6/3.0)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Vyscha Liha (Ukraina): Kryvbas vs. Metalurg Donetsk (16:30)
-
2+2 (4W - FTA)
Allsvenskan (Szwecja): BK Häcken vs. IFK Gotenberg (16:30)
-
CANAL+ Extra 1 (0.8W - Conax)
Premier League (Anglia): Aston Villa vs. Newcastle United (17:00)
-
6'eren (0.8W - Conax)
-
Abu Dhabi Sports HD 3 (26E & 7.2W - Irdeto 2)
-
CANAL+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
CANAL+ Sport HD France (19.2E - Seca 3/Viaccess PC 4.0)
-
CANAL+ Urheilu (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Digi Sport Czech/Slovak (1W - Nagravision 3)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 HD Nederland (23,5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 HD Russia (9E - DRE-Crypt)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Tring Sport News (16E - Conax)
-
TV 2 Premier League 1 HD (4.8E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
Viasat Football Sweden (5E - Videoguard)
-
Viasat Premier League HD (4.8E - Videoguard)
Ekstraklasa (Polska): Korona Kielce vs. Wisła Kraków (17:00)
-
CANAL+ Sport (13E - Seca 4)
-
CANAL+ Sport HD (13E - Seca 4)
Gambrinus Liga (Czechy): Bohemians 1905 vs. Brno (17:00)
-
Sport 2 Czech (4W - Seca 1)
Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Toulouse (17:00)
-
CANAL+ Gol (13E - Seca 4)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3)
-
NTV Plus Futbol 2 (36E - Viaccess PC 2.5)
Ligue 1 (Francja): Montpelier vs. Nice (17:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Hércules vs. Espanyol (17:00)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
LFP Primera División (Hiszpania): Racing Santander vs. Levante (17:00)
-
Al Jazeera Sport +8 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
CANAL+ Futbol Sweden (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Sport 3 Norge (0.8W - Conax)
-
Taquilla 7 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Málaga vs. Deportivo La Coruńa (17:00)
-
Al Jazeera Sport +7 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD 2 (7W - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Taquilla 8 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Sporting Gijón vs. Osasuna (17:00)
-
Al Jazeera Sport +9 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Aitio (0.8W - Conax)
-
Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Liga Adelante (Hiszpania): Girona vs. Las Palmas (17:00)
-
CANAL+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
Ekstraklasa (Polska): Jagiellonia Białystok vs. Arka Gdynia (17:15)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. St Pauli (17:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
TRT 3 (42E - FTA)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Fútbol HD (19.2E - Nagravision 3)
-
Conn-X TV Sport 2 (39E - Videoguard)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
Neo Sports (7W - Irdeto 2/Viaccess PC 4.0)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Germany 1 HD (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
TRT HD (42E - Videoguard)
NB I (Węgry): Ujpest vs. Debrecen (17:30)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Super Ligaen (Dania): OB Odense vs. Brřndby (18:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Tippeligaen (Norwegia): Aalesund vs. Haugesund (18:00)
-
TV 2 Sport 4 Norge (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Tromsř vs. Start (18:00)
-
TV 2 Sport 3 Norge (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Sarpsborg 08 vs. Sogndal (18:00)
-
TV 2 Sport 2 Norge (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Strřmsgodset vs. Odd-Grenland (18:00)
-
TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
Super League (Grecja): Atromitos vs. Olympiacos (18:00)
-
Arena Sport 1 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Nova Sports Highlights (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Panathinaikos vs. Asteras Tripolis (18:00)
-
Arena Sport 4 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Aris Thessaloniki vs. Olympiacos Volos (18:00)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): AEL Larissa vs. AEK Athens (18:00)
-
Nova Sports 6 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Kavala vs. Xanthi (18:00)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Iraklis Saloniki vs. PAOK Thessaloniki (18:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Nova Sports HD (13E - Irdeto 2)
Super Lig (Turcja): Galatasaray vs. Trabzonspor (18:00)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
1. Lig (Turcja): Caykur Rizespor vs. Kartalspor (18:00)
-
TRT 1 (42E - FTA)
Super Lige (Serbia): Red Star Belgrade vs. Cukaricki (18:00)
-
Prva Srpska TV (16E & 12.5W - Videoguard/BISS)
Jupiler Pro League (Belgia): Club Brugge vs. Anderlecht (18:00)
-
SportKlub Polska (13E - Conax/Seca 4)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. Terek Grozny (18:45)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
LFP Primera División (Hiszpania): Atlético Madrid vs. Real Sociedad (19:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD 2 (7W - Irdeto 2)
-
Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Fotball Norge (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Liga HD (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Sport HD Nordic (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Urheilu (0.8W - Conax)
-
Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 HD Nederland (23,5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sport+ (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
Primera División (Meksyk): Pumas UNAM vs. Tigres UANL (19:00)
-
Canal de las Estrellas (24,5W & 43,1W - FTA)
Super Liga (Portugalia): Portimonense vs. FC Porto (19:15)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
-
RTP Africa (30W - Nagravision 3)
-
RTP Madeira (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
TVi Portugal (30W - Nagravision 3)
Tippeligaen (Norwegia): Rosenborg vs. Lillestrřm (20:00)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
-
TV 2 Norge HD (0.8W - Conax)
A PFG (Bułgaria): Litex Lovech vs. CSKA Sofia (20:00)
-
bTV (57E - FTA/BISS)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Liga 1 (Rumunia): Astra Ploiesti vs. Steaua Bucharest (20:00)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
Jupiler Pro League (Belgia): Standard Ličge vs. Racing Genk (20:30)
-
SportKlub Polska (13E - Conax/Seca 4)
Serie A (Włochy): Fiorentina vs. AC Milan (20:45)
-
CANAL+ Sport (13E - Seca 4)
-
CANAL+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD 1 (7W - Irdeto 2)
-
Arena Sport 4 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Canal+ Aitio (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Sport 3 Norge (0.8W - Conax)
-
Digi Sport Czech/Slovak (1W - Nagravision 3)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RAI Italia 3 Africa (9E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 3 (30W - Nagravision 3)
Ligue 1 (Francja): Lyon vs. Lens (21:00)
-
Orange Sport Info (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Arena Sport 1 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
CANAL+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
CANAL+ France HD (19.2E - Seca 3)
-
CANAL+ Hi-Tech (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Digi Sport+ Hungary (1W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Nova Sports HD (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
TV 10 Sweden (4.8E - Videoguard)
-
Viasat Football Norge (5E - Videoguard)
-
Viasat Football Sweden (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport HD (5E - Videoguard)
Paulista (Brazylia): Noroeste vs. Săo Paulo (21:00)
-
CANAL+ Multideporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
NTV Plus Futbol 2 (36E - Viaccess PC 2.5)
LFP Primera División (Hiszpania): Valencia vs. Villarreal (21:00)
-
CANAL+ Gol (13E - Seca 4)
-
6'eren (0.8W - Conax)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD 2 (7W - Irdeto 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
CANAL+ Fotball Norge (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Sport HD Nordic (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Urheilu (0.8W - Conax)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 2 HD (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 HD Nederland (23,5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport Plus Russia (36E - Viaccess PC 2.5/2.6/3.0)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
-
Retransmisja (21:30): CANAL+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Super Liga (Portugalia): Naval vs. Benfica (21:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Primera División (Argentyna): Vélez Sarsfield vs. Newell's Old Boys (23:00)
-
CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.