reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

10 kanałów Polsatu w n

dodano: 2011-04-28 21:40 | aktualizacja: 2011-05-04 10:15
autor: Janusz Sulisz/Anita Dąbek | źródło: inf. wł./n.lajt.pl

n nka Dotarliśmy do materiałów telewizji n, z których wynika, że platforma osiągnęła porozumienie z Grupą Polsat. W wyniku tego porozumienia 6 maja br. do oferty telewizji n dołączą główne kanały Polsat i Polsat HD, informacyjny Polsat News, kierowany do kobiet Polsat Cafe, kierowany do mężczyzn Polsat Play i filmowy Polsat Film. Do oferty dołączą także: Superstacja, TV Biznes oraz Polsat 2. Dołączy też (po uruchomieniu regularnego przekazu) Polsat Sport News. Będzie to łącznie 10 nowych kanałów dla abonentów n.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodatkowo, JimJam zostanie zastąpiony kanałem Polsat JimJam, który ma taką samą ramówkę, ale inne logo.

Nowa oferta zacznie obowiązywać od 6 maja 2011 roku. Tym samym kanały Grupy Polsat dostępne będą w ofercie wszystkich trzech głównych operatorów satelitarnych w Polsce. My dotarliśmy do ulotki promocyjnej telewizji n, która ma datę obowiązywania promocji od 6 maja 2011.

Pierwsze informacje pojawiły się już kilka dni temu, ale konkrety można było podejrzewać 28 kwietnia wieczorem, gdy program kanałów Polsatu, w tym Polsatu HD opublikowano w n.lajt.pl, a to wcześniej oznaczało to, że taki kanał lub kanały w najbliższej przyszłości pojawią się w ofercie telewizji n.
Przykład takiego programu: http://n.lajt.pl/epg/4947069,opis.html?ref=136,1,0,0,0,0,wyniki.html

Należy przypomnieć, że wcześniej, bo 1 września 2010 roku do platformy CYFRA+ trafiło tylko 7 kanałów Polsatu: Polsat (bez HD), Polsat News, Polsat 2, Polsat Film, Polsat Cafe, Polsat Play i Polsat JimJam. Zarówno w n i CYFRZE+ wcześniej był TV Biznes, a CYFRZE+ była Superstacja. Istotna różnica to dołączenie do n-ki Polsatu HD w wysokiej rozdzielczości. Podczas negocjacji Cyfrowy Polsat, właściciel Telewizji Polsat, wynegocjował naturalną wymianę kanałów TVN HD i TVN HD+1 za Polsat HD i inne kanały (co za rozsądne porozumienie!).

Na razie nic nie wiadomo, aby kanały Polsatu miały trafić do prepaidowej oferty TNK SD lub TNK HD, choć nie jest to wykluczone w przyszłości. Tak naprawdę pakiet 10 kanałów Polsatu, który zostanie dołączony do telewizji n, mógłby z powodzeniem wejść do TNK HD za kolejne 19,90zł/mc - sukces gwarantowany!

Aktualizacja


W związku z tym, że w oficjalnych komunikatach od TVN i Cyfrowego Polsatu nie ma wymienionych kanałów Polsat Film, Superstacja i Polsat 2, zwróciliśmy się z prośbą o wyjaśnienie tej sprawy do osób odpowiedzialnych za PR. Olga Zomer, rzeczniczka prasowa Cyfrowego Polsatu, skomentowała to w następujący sposób:
- Przed uruchomieniem kanałów, które planowane jest na 5 maja będziemy wysyłać szczegółowy komunikat prasowy, więc prośba o cierpliwość do tego czasu.

Czekamy na odpowiedź ze strony przedstawicieli platformy n i TVN.

Aktualizacja

Redakcja otrzymała nowy komunikat obejmujący już wszystkie kanały, w tym brakujące Polsat Film, Superstację i Polsat 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

69 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...
reklama