reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

10 kanałów Polsatu w n

dodano: 2011-04-28 21:40 | aktualizacja: 2011-05-04 10:15
autor: Janusz Sulisz/Anita Dąbek | źródło: inf. wł./n.lajt.pl

n nka Dotarliśmy do materiałów telewizji n, z których wynika, że platforma osiągnęła porozumienie z Grupą Polsat. W wyniku tego porozumienia 6 maja br. do oferty telewizji n dołączą główne kanały Polsat i Polsat HD, informacyjny Polsat News, kierowany do kobiet Polsat Cafe, kierowany do mężczyzn Polsat Play i filmowy Polsat Film. Do oferty dołączą także: Superstacja, TV Biznes oraz Polsat 2. Dołączy też (po uruchomieniu regularnego przekazu) Polsat Sport News. Będzie to łącznie 10 nowych kanałów dla abonentów n.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodatkowo, JimJam zostanie zastąpiony kanałem Polsat JimJam, który ma taką samą ramówkę, ale inne logo.

Nowa oferta zacznie obowiązywać od 6 maja 2011 roku. Tym samym kanały Grupy Polsat dostępne będą w ofercie wszystkich trzech głównych operatorów satelitarnych w Polsce. My dotarliśmy do ulotki promocyjnej telewizji n, która ma datę obowiązywania promocji od 6 maja 2011.

Pierwsze informacje pojawiły się już kilka dni temu, ale konkrety można było podejrzewać 28 kwietnia wieczorem, gdy program kanałów Polsatu, w tym Polsatu HD opublikowano w n.lajt.pl, a to wcześniej oznaczało to, że taki kanał lub kanały w najbliższej przyszłości pojawią się w ofercie telewizji n.
Przykład takiego programu: http://n.lajt.pl/epg/4947069,opis.html?ref=136,1,0,0,0,0,wyniki.html

Należy przypomnieć, że wcześniej, bo 1 września 2010 roku do platformy CYFRA+ trafiło tylko 7 kanałów Polsatu: Polsat (bez HD), Polsat News, Polsat 2, Polsat Film, Polsat Cafe, Polsat Play i Polsat JimJam. Zarówno w n i CYFRZE+ wcześniej był TV Biznes, a CYFRZE+ była Superstacja. Istotna różnica to dołączenie do n-ki Polsatu HD w wysokiej rozdzielczości. Podczas negocjacji Cyfrowy Polsat, właściciel Telewizji Polsat, wynegocjował naturalną wymianę kanałów TVN HD i TVN HD+1 za Polsat HD i inne kanały (co za rozsądne porozumienie!).

Na razie nic nie wiadomo, aby kanały Polsatu miały trafić do prepaidowej oferty TNK SD lub TNK HD, choć nie jest to wykluczone w przyszłości. Tak naprawdę pakiet 10 kanałów Polsatu, który zostanie dołączony do telewizji n, mógłby z powodzeniem wejść do TNK HD za kolejne 19,90zł/mc - sukces gwarantowany!

Aktualizacja


W związku z tym, że w oficjalnych komunikatach od TVN i Cyfrowego Polsatu nie ma wymienionych kanałów Polsat Film, Superstacja i Polsat 2, zwróciliśmy się z prośbą o wyjaśnienie tej sprawy do osób odpowiedzialnych za PR. Olga Zomer, rzeczniczka prasowa Cyfrowego Polsatu, skomentowała to w następujący sposób:
- Przed uruchomieniem kanałów, które planowane jest na 5 maja będziemy wysyłać szczegółowy komunikat prasowy, więc prośba o cierpliwość do tego czasu.

Czekamy na odpowiedź ze strony przedstawicieli platformy n i TVN.

Aktualizacja

Redakcja otrzymała nowy komunikat obejmujący już wszystkie kanały, w tym brakujące Polsat Film, Superstację i Polsat 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Cablink Twin GI-19S 5m

Podwójny, biały przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink Twin GI-19S 5m....

14 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...
reklama