reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Da Vinci Learning o walce z uzależnieniem

dodano: 2011-06-22 15:18 | aktualizacja: 2011-06-22 15:20
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Da Vinci Learning

da vinci learning.jpg Wszechobecne narkotyki we współczesnym świecie. Przemyt przynoszący ogromne zyski handlarzom i śmierć uzależnionym. Jak walczyć z zagrożeniem, które pochłania miliony ofiar. Jak chronić przed narkomanią i HIV? 26 czerwca 2011 roku o godz. 22.00, w Międzynarodowy Dzień Walki z Narkomanią, dzięki Da Vinci Learning dowiemy się o metodach walki z uzależnieniem i działaniach profilaktycznych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Każdego roku z powodu użycia narkotyków umierają tysiące osób. Są kontynenty, gdzie narkomania przybiera zjawisko epidemii. Heroina i kokaina uzależniają coraz młodsze osoby. Dożylne zażywanie narkotyków jest głównym powodem zakażenia HIV. Rozmiary zagrożenia mogą zmniejszyć przede wszystkim działania profilaktyczne. Dzięki działalności aktywnych grup wsparcia, pracowników specjalnych projektów i stowarzyszeń podejmowane są akcje, które powodują, że zmniejsza się ryzyko zarażenia. Przedłużają one i niejednokrotnie ratują życie tym, którzy są nieświadomi ryzyka lub bezradni wobec choroby.

26 czerwca 2011 roku w programie dokumentalnym pt. „Jak obchodzić się z narkotykami?” Da Vinci Learning opowie, jak pomóc osobom, które już nie umieją same sobie pomóc.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...