reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W Internecie wystartował NEXT Music HD

dodano: 2011-09-16 13:54 | aktualizacja: 2011-09-16 14:04
autor: Anita Dąbek | źródło: Oognet.pl/media2.pl

NEXT Music HD W sieci wystartował NEXT Music HD. Jest dostępny w ramach platformy OOGnet.pl. Zdaniem jego nadawcy, to jedyny w 100 proc. muzyczny kanał telewizyjny w Polsce. 24 godziny na dobę emituje najlepsze teledyski krajowe i zagraniczne. Nie ma tam miejsca na popularne reality show czy seriale. Widzowie nie zobaczą też ani jednej gadającej głowy. Liczy się tylko muzyka. NEXT Music HD stawia na taneczne klimaty, romantyczne ballady, ale i mocniejsze brzmienia. Wszystko zależy od pory dnia oraz nastroju.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mimo sentymentu do hitów z lat 70., 80. i 90., stacja nie pozostaje głucha na nowości ze światowych list przebojów. NEXT Music HD to kanał dla każdego, komu w duszy gra. Dla tych, dla których dzień bez muzyki to dzień stracony. Nie liczy się wiek, nie liczy się płeć, liczy się muzyka.

Przypomnijmy, że docelowo kanał NEXT Music HD ma być dostępny u operatorów sieci kablowych. Sygnał dobrej jakości od nadawcy do operatorów będzie dostarczany światłowodem.

Oglądaj NEXT Music HD

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo Z9S

Mini PC na systemie Android 7.1 Marshmallow z procesorem Realtek...

890 zł Więcej...

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama