reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

VECTOR buduje sieć GPON w ASTA-NET

dodano: 2011-09-22 15:44 | aktualizacja: 2011-09-22 15:46
autor: Anita Dąbek | źródło: VECTOR

Vector Firma ASTA-NET zdecydowała się na budowę gigabitowej pasywnej sieci optycznej GPON, zapewniającej szerokie możliwości transmisji danych. Wielkopolski operator kablowy do realizacji projektu wybrał firmę VECTOR, która posiada unikatowe na rynku doświadczenie we wdrażaniu tej technologii.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma ASTA-NET, obecna na terenie województwa wielkopolskiego od 1989 roku, świadczy usługi w zakresie telewizji kablowej, stałego, szerokopasmowego dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej oraz telefonii stacjonarnej. Firma oferuje produkty na najwyższym poziomie w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, stale dostosowując je do rosnących potrzeb Klientów.

- Technologia GPON, dzięki zwiększeniu przepustowości sieci, pozwoli nam na wdrożenie do oferty nowych interaktywnych usług. W porównaniu do dotychczasowych technologii, sieć światłowodowa jest znacznie tańsza w eksploatacji, ponieważ nie są w niej wykorzystywane elementy aktywne. Podniesiona odporność na uszkodzenia i działania zewnętrzne pasywnej sieci optycznej przyczynia się do wzrostu jej niezawodności, co zagwarantuje nam świadczenie usług na najwyższym poziomie - powiedział Zbigniew Ryczek, Prezes Zarządu firmy ASTA-NET.

Budowę sieci światłowodowej, opartej na standardzie GPON, wielkopolski operator kablowy zdecydował się realizować we współpracy z firmą VECTOR.

VECTOR, wykorzystując rozwiązania HUAWEI, oferuje kompleksową współpracę w zakresie wdrożenia technologii GPON - od projektu, gwarantującego pełne dostosowanie możliwości systemu i jego parametrów do indywidualnych potrzeb Klienta, poprzez instalację i uruchomienie systemu do wsparcia technicznego podczas jego eksploatacji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X z wbudowanym do środka...

839 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX8 HD One

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem i Multistream...

129 zł Więcej...
reklama