reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

VECTOR buduje sieć GPON w ASTA-NET

dodano: 2011-09-22 15:44 | aktualizacja: 2011-09-22 15:46
autor: Anita Dąbek | źródło: VECTOR

Vector Firma ASTA-NET zdecydowała się na budowę gigabitowej pasywnej sieci optycznej GPON, zapewniającej szerokie możliwości transmisji danych. Wielkopolski operator kablowy do realizacji projektu wybrał firmę VECTOR, która posiada unikatowe na rynku doświadczenie we wdrażaniu tej technologii.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma ASTA-NET, obecna na terenie województwa wielkopolskiego od 1989 roku, świadczy usługi w zakresie telewizji kablowej, stałego, szerokopasmowego dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej oraz telefonii stacjonarnej. Firma oferuje produkty na najwyższym poziomie w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, stale dostosowując je do rosnących potrzeb Klientów.

- Technologia GPON, dzięki zwiększeniu przepustowości sieci, pozwoli nam na wdrożenie do oferty nowych interaktywnych usług. W porównaniu do dotychczasowych technologii, sieć światłowodowa jest znacznie tańsza w eksploatacji, ponieważ nie są w niej wykorzystywane elementy aktywne. Podniesiona odporność na uszkodzenia i działania zewnętrzne pasywnej sieci optycznej przyczynia się do wzrostu jej niezawodności, co zagwarantuje nam świadczenie usług na najwyższym poziomie - powiedział Zbigniew Ryczek, Prezes Zarządu firmy ASTA-NET.

Budowę sieci światłowodowej, opartej na standardzie GPON, wielkopolski operator kablowy zdecydował się realizować we współpracy z firmą VECTOR.

VECTOR, wykorzystując rozwiązania HUAWEI, oferuje kompleksową współpracę w zakresie wdrożenia technologii GPON - od projektu, gwarantującego pełne dostosowanie możliwości systemu i jego parametrów do indywidualnych potrzeb Klienta, poprzez instalację i uruchomienie systemu do wsparcia technicznego podczas jego eksploatacji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...
reklama