reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Instalsat na SAT KRAK 2011 z firmą Wisat

dodano: 2011-10-06 22:29 | aktualizacja: 2011-10-07 12:36
autor: Janusz Sulisz | źródło: Instalsat

Instalsat Firma INSTALSAT z Warszawy po raz kolejny bierze udział w wystawie SAT KRAK 2011 w Krakowie. Firma powstała w roku 1981 i jest jednym z pionierów branży TV-SAT w Polsce. W tym roku na SAT KRAK 2011 obchodzi 30-lecie swojej działalności! Podstawową działalnością firmy INSTALSAT jest kompleksowe wykonawstwo systemów teletechnicznych, ze szczególnym uwzględnieniem zbiorczych instalacji telewizyjnych TV-SAT. Ponadto firma prowadzi hurtową i detaliczną sprzedaż sprzętu TV-SAT.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na przestrzeni lat firma wykonała ponad 1.500 zbiorczych instalacji TV SAT na obiektach wszelkiego typu i zamontowała ponad 40.000 anten satelitarnych.

Obecnie firma INSTALSAT specjalizuje się w wykonywaniu zbiorczych instalacji telewizji cyfrowej na obiektach takich jak: hotele, budynki mieszkalne, centra handlowe, obiekty sportowe ( stadiony, hale ), budynki administracji państwowej itp.

Firma INSTALSAT oferuje również konfigurację, programing i uruchomienia cyfrowych stacji czołowych dla CATV, MATV, SMATV, instalacje pól antenowych, modernizację istniejących zbiorczych systemów telewizyjnych.

Więcej na stronie:
http://www.instalsat.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...