reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TOYA z kanałem TVP Parlament

dodano: 2011-12-12 13:16 | aktualizacja: 2011-12-12 13:19
autor: Anita Dąbek | źródło: TOYA

TOYA.jpg TOYA jako pierwsza w Polsce sieć kablowa dołącza program TVP Parlament do swojej oferty. Od 15 grudnia użytkownicy odbiorników 3G uzyskają dostęp do tego programu oraz do treści z internetowej strony TVP.pl. TVP Parlament jest pierwszym internetowym kanałem tematycznym Telewizji Polskiej. Dzięki niemu można na bieżąco śledzić prace Sejmu i Senatu RP, Parlamentu Europejskiego oraz najważniejsze wydarzenia związane z polską Prezydencją w Radzie UE.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprócz części newsowej zawiera bogatą bibliotekę materiałów wideo, wyniki sondaży oraz kalendarium posiedzeń Sejmu i Senatu, a nawet działających w nich komisji specjalistycznych i zespołów eksperckich. Strona gwarantuje także relacje online z posiedzeń obu polskich izb parlamentarnych oraz Parlamentu Europejskiego.

TOYA z kolei jest pierwszym operatorem telewizji kablowej w Polsce, który dzięki zaawansowanej technologii swoich Odbiorników 3G, udostępni abonentom treści TVP Parlament i TVP.pl w aplikacji WebOnTv. Odbiorniki 3G Telewizji Trzeciej Generacji TOYA, dzięki którym jest to możliwe, stworzone zostały na specjalne zamówienie, zgodnie z wizjonerskim pomysłem połączenia telewizji broadcastowej z dostępem do Internetu.

W dniu 12 grudnia w Łodzi w halach klubu „Wytwórnia” odbyła się konferencja prasowa na której przedstawiciele TVP i TOYA oficjalnie poinformowali przedstawicieli mediów, w obecności wielu parlamentarzystów z województwa łódzkiego, że TVP Parlament  zostanie wprowadzony do oferty TOYA od 15 grudnia b.r. Dodatkowo Abonenci dostaną dostęp do informacji ze strony TVP.pl.

Odczuwam dużą satysfakcję, że innowacyjny projekt Telewizji Polskiej wzbudza duże  zainteresowanie. Współpraca z telewizją TOYA oznacza poszerzenie zasięgu i jeszcze łatwiejszą dostępność TVP Parlament. Ten oryginalny kanał tematyczny jest spełnieniem powinności informacyjnych i edukacyjnych nadawcy publicznego wobec widzów, oczekujących wyczerpujących relacji z prac najważniejszych organów Państwa. Telewizja Polska pokazuje tym samym, że treści pozornie trudne i dla widzów wybitnie zainteresowanych tematem, można dostarczać w nowoczesnej i wygodnej dla odbiorców formie – powiedział Bogusław Piwowar, Członek Zarządu TVP.

Jacek Kobierzycki, Dyrektor TOYA  dodaje: Współpraca z Telewizją Polską i  wprowadzenie TVP Parlament oraz TVP.pl to kolejny krok w udostępnianiu widzom ciekawych i użytecznych  treści z Internetu, w wygodny sposób na ekranie telewizora. Podkreślić należy elastyczność  i duże zaangażowanie TVP przy realizacji tego projektu. Abonenci dostaną w prezencie gwiazdkowym dostęp do informacji należących do Telewizji Polskiej, dotychczas dostępnych jedynie poprzez Internet. To rozwiązanie jest absolutną nowością na polskim rynku.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 649 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Tivusat: karta + CAM w UHD

Karta Tivusat z modułem CAM DigiQuest. Umożliwia oglądanie włoskiego pakietu...

590 zł Więcej...
reklama