reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN Turbo: „Na osi” z nową czołówką

dodano: 2012-01-22 10:43 | aktualizacja: 2012-01-22 11:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: inf. wł.

TVN Turbo HD logo kombinowane Znany z anteny TVN Turbo magazyn motoryzacyjny Na osi wjechał w nowy rok z nową czołówką. Jej głównym elementem jest tunel drogowy, w którym umieszczone są ekrany telewizyjne, na których prezentowane są pojazdy, jakie są omawiane w tym programie, a więc samochody ciężarowe, dostawcze, a także autobusy. Wraz ze zmianą czołówki zmieniono także ekranową oprawę graficzną programu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Premierowe odcinki programu Na osi nadawane są co tydzień przez cały rok. W każdym odcinku znajdziemy testy pojazdów, aktualne informacje, porady, a na pytania widzów odpowiadają policjant z "drogówki" i inspektor z Inspekcji Transportu Drogowego. Stałym elementem jest także cykl Kierowca i jego ciężarówka, w którym widzowie mogą zaprezentować swoje maszyny. Program prowadzi Sławek Sochacki. Ekipa programu jest także organizatorem Międzynarodowego Zlotu Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych Master Truck Show, który w tegoroczne wakacje odbędzie się już ósmy raz w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem.

Na osi - premiera w każdą sobotę o 14:00, a powtórki przez cały tydzień w TVN Turbo i TVN Turbo HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...