reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CANAL+ Cyfrowy z nagrodą Kryształowej Anteny

dodano: 2012-03-07 16:59 | aktualizacja: 2012-03-07 17:02
autor: Anita Dąbek | źródło: C+

CANAL+ Cyfrowy 6 marca, podczas Wielkiej Gali XII Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów, odbywającego się w ramach Polskiego Kongresu Gospodarczego, CANAL+ Cyfrowy odebrał nagrodę Kryształowej Anteny w kategorii „Telewizja” oraz wyróżnienie za świąteczną kampanię promocyjną CYFRY+.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kryształowa Antena została przyznana CANAL+ Cyfrowemu za uruchomienie emisji HD wszystkich autorskich kanałów premium CANAL+ i tematycznych, popularyzację technologii 3D oraz udogodnienia dla widzów z wadą słuchu. Jury konkursu „Złote Anteny Świata Telekomunikacji” wyróżniło spółkę za oryginalną kampanię świąteczną platformy CYFRA+ z udziałem ikony marki, Jedynego Takiego w roli strażaka.

2011 rok był dla spółki CANAL+ Cyfrowy i platformy CYFRA+ okresem dynamicznego rozwoju, zarówno w sferze technologicznej, oferty programowej, jak i komunikacji z klientem. Wyznaczone w ten sposób tempo i kierunek działań utrzymamy w 2012 roku – mówi Beata Mońka, Prezes spółki CANAL+ Cyfrowy. I dodaje: – Uznanie klientów i nagrody przyznawane przez środowiska biznesowe są dowodem, że w każdej branży nadrzędną wartością jest innowacyjność i jakość produktu.

Członkowie Jury „Kryształowych Anten Świata Mediów” docenili zaangażowanie CANAL+ Cyfrowego w rozbudowę kontentu wysokiej rozdzielczości. W 2011 roku spółka poszerzyła ofertę własnych kanałów Premium HD (CANAL+ Sport HD, CANAL+ Film HD) o 3 nowe stacje (CANAL+ HD, CANAL+ GOL HD i CANAL+ WEEKEND HD) i uruchomiła 6 kanałów tematycznych w wysokiej rozdzielczości (ale kino+ HD, PLANETE+ HD, kuchnia+ HD, DOMO+ HD, MiniMini+ HD i teleTOON+ HD/ HYPER+ HD). W uzasadnieniu decyzji o nagrodzie kapituła konkursu wskazała także wkład CANAL+ Cyfrowego w rozwój technologii stereoskopowej i popularyzację emisji w 3D najwyższej jakości kontentu telewizyjnego. W ramach CANAL+ 3D nadawca udostępnia polskiej widowni codzienne emisje kinowych hitów, relacje na żywo z prestiżowych rozgrywek sportowych, wydarzenia muzyczne i produkcje dokumentalne. Na decyzję o przyznaniu Kryształowej Anteny wpłynęły również oferowane przez CANAL+ udogodnienia dla osób niepełnosprawnych - specjalne wersje filmów z napisami dla niesłyszących.

W kategorii kampania promocyjna Kapituła konkursu „Złotych Anten Świata Telekomunikacji” wyróżniła spółkę za oryginalną, świąteczną kampanię reklamową CYFRY+ z udziałem nowej ikony marki – Jedynego Takiego. Nowatorska kampania z animowanym, trójwymiarowym bohaterem mówiącym głosem Borysa Szyca nie tylko przyczyniła do realizacji celów sprzedażowych, ale również istotnie wpłynęła na wyróżnialność i pozytywny odbiór marki.

Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów to cykliczne spotkanie branży telekomunikacyjnej i mediów, które na stałe wpisało się w kalendarz największych konferencji organizowanych w Polsce. Sympozjum w ramach kolejnych edycji stało się neutralną platformą do wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat rozwoju rynku telekomunikacyjnego i medialnego. Tegoroczna impreza odbyła się w ramach Polskiego Kongresu Gospodarczego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel AnkaSat ANK SK-CU120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU120 -...

1,70 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...
reklama