reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Zakazane uczucie” zastąpi „Triumf miłości” w TV4

dodano: 2012-03-11 02:28 | aktualizacja: 2012-03-11 02:37
autor: Sentence | źródło: laquenopodiaamar.novela.pl

TV4 TV 4 Czwórka  TV4 PL Logo 2009 Telenowelę pt. „Triumf miłości” będzie można oglądać na antenie kanału TV4 jeszcze tylko do czwartku 15 marca, zaś od poniedziałku 19 marca Czwórka będzie emitować nową telenowelę pt. „Zakazane uczucie” (La que no podía amar).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zakazne uczucie” to telenowela prod. Meksykańskiej, wyprodukowana w 2011. Główne role grają: Ana Brenda Contreras, Jorge Salinas, José Ron, Julián Gil i Susana González.Tuxtla Gutiérrez, Chiapas, Meksyk. Ana Paula Carmona jest młodą kobietą, która jeszcze jako dziewczynka musiała opiekować się chorą matką. Po jej śmierci podjęła decyzję o zrobieniu kariery w medycynie, aby móc pomagać innym.

Na początku historii, Ana Paula kończy studia i poznaje Bruna, adwokata budzącego strach Rogelia Montero. Bruno szuka pielęgniarki, która będzie zajmować się jego szefem. Ana Paula przyjmuje propozycję, ze względu na dobre wynagrodzenie, aby wesprzeć w ten sposób ciotkę Rosaurę, która zastępowała jej matkę.

Ana Paula nie przypuszcza, że czeka ją praca w dość skomplikowanych warunkach na hacjendzie „Del Fuerte”, dalekim i całkowicie odizolowanym miejscu, a przy tym przyjdzie jej znosić ciężki charakter Rogelia, który wciąż jeszcze nie doszedł do siebie po wypadku, jaki zdarzył się tuż przed jego ślubem z Vanesą, egoistką, która zerwała z nim jak tylko dowiedziała się, że zostanie kaleką.

Rogelio mieszka na hacjendzie razem z siostrą, Cinthią, która czuje się we własnym domu jak w klatce. Brat zmusza ją bowiem do bycia razem z nim i pomagania mu we wszystkim, grożąc utratą części spadku. Aby ubarwić swoje jałowe życie, Cinthia spoufala się z Efrainem, zarządcą hacjendy, który żywi do niej prawdziwą miłość, i dlatego nie dostrzega usychającej z miłości do niego Consuelo, służącej, która oddałaby życie za choć odrobinę czułości.

Na hacjendzie mieszka także María, matka chrzestna Consuelo, która matkowała Rogeliowi i Cinthie. Dawniej była ich nianią, a teraz pełni rolę służącej.

Ana Paula poznaje przystojnego Gustava Durán, szlachetnego i pracowitego młodzieńca, w którym zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Oboje darzą siebie ogromnym uczuciem, które niebawem zostanie wystawione na próbę, albowiem oczarowany urodą Any Pauli Rogelio także zakochuje się w dziewczynie i będzie próbował ją zdobyć.

Kiedy Miguel, brat Any Pauli, powoduje wypadek i jest bliski utraty ręki oraz pójścia do więzienia, Rogelio ratuje go z opresji żądając w zamian, by Ana Paula wyszła za niego. Ona poświęca się dla brata nieświadoma piekła, jakie czeka ją u jego boku.

Emisja: od poniedziałku (19 marca) do czwartku o godz. 19:00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...