reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

C+ Na Kartę - nowy prepaid SD

dodano: 2012-04-09 14:16 | aktualizacja: 2012-04-13 15:18
autor: Janusz Sulisz | źródło: Inf. własna / CYFRA+

C+ na kartę Od 11 kwietnia 2012 roku CANAL+ Cyfrowy, operator platformy satelitarnej CYFRA+, wprowadza nowy produkt - C+ NA KARTĘ - prepaid SD,  a w nim 7 kanałów tematycznych CANAL+ oraz dostęp do kanałów FTA w cenie 129 zł za 6 miesięcy w przypadku kupna samej karty lub 159 zł w przypadku kupna zestawu karta + dekoder Thomson TS4P. Klient będzie mógł aktywować kartę w dowolnie przez niego wybranym momencie przez stronę www.cplusnakarte.pl (na razie nie działa - ruszy 11.04.2012) i będzie miał możliwość doładowania karty na kolejne 6 miesięcy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta C+ NA KARTĘ będzie dostępna w wybranych punktach sprzedaży. Doładowanie jest możliwe w trakcie 6 m-cy okresu doładowania i 12 m-cy po tym okresie, jednak nie później niż data ważności karty.

Data ważności oferty - 30/06/2013.

Cena doładowania na następne 6 m-cy: 99 zł

OFERTA C+ NA KARTĘ - PREPAID SD:

1. Kanały tematyczne CANAL+ dostępne przez 6 miesięcy od aktywacji:
ale kino+, PLANETE+, kuchnia+, DOMO+, MimiMini+, teleTOON+, HYPER+

2. Kanały dostępne przez 6 miesięcy od aktywacji i promocyjnie przez następne 12 miesięcy:
TVP1, TVP2, TVP INFO, TVN, TVN7, religia.tv, Polsat, Polsat 2, TV 4, TV 6, Trace

3. Kanały FTA:
4fun.tv, CSB TV, Edusat, ITV, Mango 24, Polo TV, Polonia 1, Czwórka - Radio z Wizją, Rebel:tv, Rodin TV, Tele 5, TV Biznes, TV.Disco, TV Puls, TVP Kultura, TVP Polonia, TVR, TVS, VIVA Polska i inneSprzęt i karty dla oferty C+ Na Kartę będą stopniowo wysyłane do punktów dystrybucji CYFRY+ (niektóre z nich jeszcze nawet o tym nie wiedzą), a w późniejszym okresie oferta C+NK (SD) będzie mogła też trafić do wolnej sprzedaży w innych punktach, np. RTV/TV-SAT.

Niewątpliwie zaletą nowej oferty C+NK (w SD) jest to, że użytkownik może sam doładowywać kartę prepaid, co z dotychczasową ofertą kart prepaid CYFRY+ (w HD) nie było możliwe (trzeba było przechodzić na umowę, co nie wszystkim odpowiadało). Nieoficjalnie wiemy, że planowana jest też opcja doładowania dla oferty prepaid CYFRY+ w HD. Na razie zaoferowano ofertę prepaid SD.

- Klienci, którzy nie chcą podpisywać umowy abonamentowej z CYFRĄ+, będą teraz mogli na bardzo korzystnych warunkach uzyskać dostęp do jej oferty, w tym do unikalnych kanałów tematycznych nadawanych przez CANAL+ Cyfrowy – powiedział Grzegorz Bruski - Dyrektor Wykonawczy Pionu Komercyjnego spółki CANAL+ Cyfrowy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 190 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...
reklama