reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Reakcja niełańcuchowa” w Discovery Channel

dodano: 2012-04-17 14:51 | aktualizacja: 2012-04-17 16:23
autor: Anita Dąbek | źródło: Discovery Channel

Discovery Channel Już 8 maja 2012 r. o godz. 22.00 Discovery Channel pokaże nowy serial „Reakcja niełańcuchowa”, którego producentami są znani z programu „Prawda czy fałsz - pogromcy mitów” - Adam Savage i Jamie Hyneman. W sześcioodcinkowej serii, wspomniany tandem będzie pełnił rolę jurorów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do rywalizacji staną drużyny z bardzo odmiennym doświadczeniem, a ich zadaniem będzie stworzenie skomplikowanego urządzenia czy systemu, dzięki któremu powstanie … reakcja łańcuchowa. Rezultatem nie ma być jednak zwykły efekt domina. Konkurujące ze sobą drużyny będą musiały wykorzystać nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim pomysłowość i innowacyjne rozwiązania, aby w pełni usatysfakcjonować naszych jurorów.

W każdym odcinku dwie drużyny złożone z artystów, konstruktorów rakiet, specjalistów od animatroniki, inżynierów, ale i zwykłych zjadaczy chleba, otrzymują identyczny zestaw narzędzi i materiałów oraz 5 dni na skonstruowanie serii mechanizmów w oparciu o zadany temat.

Katapulty? Latające spodki? Gilotyny? W programie „Reakcja niełańcuchowa” dozwolone będzie dosłownie wszystko, co uruchomi kolejne ogniwo reakcji. Efekty pirotechniczne, wyrafinowana mechanika, destrukcja na masową skalę – właśnie tego oczekuje nasz zwariowany duet.

Aby wygrać, potrzebna będzie praca zespołowa i twórcze myślenie. Celem, do którego dążą obie drużyny, jest zbudowanie jak najbardziej imponującego urządzenia w bardzo krótkim czasie.

Co tydzień Jamie i Adam zaproszą do składu jurorskiego nowego gościa, który pomoże im zdecydować, która z drużyn zasłużyła na wygraną.

Tam, gdzie są Adam i Jamie nie ma miejsca na nudę i rutynę. Ich ciekawość świata oraz entuzjazm to esencja Discovery Channel. Dlatego cieszymy się, że wraz z nowym programem będziemy mogli kolejny raz zaspokoić głód poznania drzemiący w widzach Discovery Channel – mówi Barbara Bilińska, Channel Director Central Europe, Discovery Networks CEEMEA.

Chcieliśmy stworzyć program, który koncentruje się pomysłowości oraz na procesie rozwiązywania złożonych problemów. W „Reakcji niełańcuchowej” udało nam się to osiągnąć - mówi Adam Savage. Innowacyjne rozwiązania i niewyczerpana energia zawodników za każdym razem nas zaskakują - dodaje Hyneman.

„Reakcja niełańcuchowa” już 8 maja 2012 r. o godz. 22.00 na Discovery Channel


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...