reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Graczykowie” - serial Polsatu w Comedy Central

dodano: 2012-05-30 12:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: tvpolsat.info/comedycentral.pl/informacje własne

Comedy Central 2011 Comedy Central wykupił od Polsatu licencję na emisję kultowego polskiego serialu komediowego „Graczykowie”. W jego obsadzie znaleźli się m.in. Joanna Kurowska (Jadwiga), Zbigniew Buczkowski (Wiesław), Joanna Brodzik (Malina), Krystyna Sienkiewicz (Aniela) oraz Paweł Wawrzecki (Buła). „Graczyków” na antenie Comedy Central można oglądać codziennie przez cały tydzień w nocy i wczesnym rankiem.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dotąd w Comedy Central i Comedy Central Family można było oglądać produkcje powiązanej z Polsatem TV4 (m.in. "Spadkobiercy"), a także TVN (m.in. "Kasia i Tomek") oraz TVP (m.in. "Zmiennicy"). Nie wiadomo, czy Comedy Central pokaże jeszcze inne seriale komediowe i programy rozrywkowe z bogatego przecież w te produkcje archiwum Polsatu.

Graczykowie są przykładem tradycyjnej polskiej rodziny lat 90-tych XX wieku. Wiesław Graczyk (Zbigniew Buczkowski) jest sleepingowym w Polskich Kolejach Państwowych. Z przyjemnością codziennie maszeruje do pracy, gdzie odpoczywa od rodzinnych spraw. Gra w lotto i zdrapuje zdrapki, marząc o wielkiej wygranej. Żona Wiesława - Jadwiga (Joanna Kurowska) jest przykładną gospodynią domową i matką trójki dzieci. Dba o dom, wychowuje swoje dzieci oraz bezustannie podejrzewa Wieśka o romans. Syn Rafał (Rafał Mohr), młodsza córka Malina (Joanna Brodzik) oraz najmłodszy syn Lucuś (Wojciech Kalbarczyk) każdego dnia dostarczają rodzinie nowych emocji. Siedemnastoletnia Malina wiecznie szuka narzeczonego, a Rafał studiuje dwa zupełnie sprzeczne kierunki studiów: fizykę i filozofię. Częstym gościem w domu Graczyków jest matka Jadzi Aniela (Krystyna Sienkiewicz).

Do grona rodziny można również zaliczyć Romana Bułkowskiego (Paweł Wawrzecki), który jest najlepszym przyjacielem Wieśka i słynie z zamiłowania do płci pięknej oraz piwa. Później (w połowie emisji) stał się on głównym bohaterem serialu (produkcja otrzymała wtedy podtytuł "Buła i spóła").

Głownym hobby Graczyków jest hazard. Kochają krzyżówki, zdrapki i lotto. Marzą o wielkich pieniądzach.

"Graczykowie" w Comedy Central:
od poniedziałku do piątku w nocy o 03:30 i 03:55 (lub o zbliżonych porach) oraz rano o 06:00 i 06:20, a także w soboty i niedziele o 06:00 i 06:20 oraz w noce z sobót na niedziele o 03:05, 03:30 i 03:50
.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...