reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SolarBridge zainwestuje 25 mln dolarów

dodano: 2012-05-31 21:58 | aktualizacja: 2012-06-04 22:56
autor: Anna Sulisz | źródło: SolarBridge

solarbridge_logo Amerykańska firma SolarBridge Technologies, producent ogniw fotowoltaicznych, zamierza przeznaczyć na inwestycje 25 mln dol. SolarBridge zamierza wprowadzić swoje ogniwa solarne na nowe rynki - nie podano które. Fundusze uzyskane z Shea Investors włącznie z Battery Ventures, Rho Ventures i Osage University będą wykorzystane w celu umożliwienia globalnej ekspansji  firmy SolarBridge, jak również mają być przeznaczone na wprowadzenie na rynki nowych produktów i oprogramowania, aby wspomóc wysiłki marketingowe.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Do tej pory firma, zajmująca się produkcją małych inwerterów dla klientów indywidualnych oraz małych instalacji solarnych zarobiła 71 mln dolarów.

- Ponieważ rynek paneli słonecznych instalowanych na dachach budynków ciągle się rozwija, to jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z SolarBridge, która oferuje innowacyjne, niezawodne technologie małych inwerterów i wysoko zróżnicowany model biznesowy - powiedział Jason Schoettler, dyrektor zarządzający Shea Ventures.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inwestycje na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...