reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Gramy po polsku” i „4fun Music” w Puls 2

dodano: 2012-07-19 11:53
autor: Anita Dąbek | źródło: 4fun Media

TV Puls 2 19 lipca 2012 roku na antenie telewizji Puls 2 pojawią się dwa pasma muzyczne: „Gramy po polsku” i „4fun Music”. Formaty są w całości przygotowywane przez 4fun Media S.A., a ich kontent będzie stanowiła muzyka znana z anten 4fun.tv i rebel:tv. To już drugi wspólny projekt Telewizji Puls i spółki 4fun Media S.A.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pasmo „Gramy po polsku” można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 12:30. Program wypełniony będzie przebojami polskich artystów, jak Monika Brodka, Ania Dąbrowska, Ewa Farna, Jula, Video, Patrycja Markowska, Sylwia Grzeszczak, Feel i wielu innych. Stacja nie zapomina także o młodszej widowni. Pasmo „4fun Music”, emitowane od poniedziałku do piątku o 18:30 to zestaw największych hitów muzyki pop znanych z anteny stacji muzycznej 4fun.tv.

- Dbamy o to aby oferta programowa Puls 2 była różnorodna, ale jednocześnie na najwyższym poziomie. Produkowane przez 4fun Media formaty zapewne zaspokoją wymagania muzyczne naszego widza prezentując mu pełen wachlarz światowych jak i lokalnych hitów - mówi David Podhajski, 
Koordynator projektu Puls 2. - Wierzę, że rozpoczęcie współpracy z 4fun Media w kwestii naszego nowego kanału przyniesie pozytywne efekty sprzedażowe jak i zadowolenie naszego widza – dodaje Podhajski.

„Gramy po polsku” i „4fun Music” to kolejna odsłona współpracy pomiędzy 4fun Media S.A. i Telewizją Puls. W maju 2010 na antenie stacji pojawił się program „Nocne hity” w całości przygotowany przez 4fun Media S.A.

- Bardzo się cieszę, że Telewizja Puls po raz kolejny powierzyła nam przygotowanie pasm muzycznych - mówi Ewa Czekała, prezes 4fun Media S.A. - Z chęcią dzielimy się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z naszymi partnerami. Wierzę, że nowe formaty spotkają się z pozytywną reakcją widzów telewizji Puls 2 - dodaje Czekała.

W przeszłości spółka odpowiedzialna była również za przygotowanie pasm muzycznych i interaktywnych dla Polsatu czy TV 4. Od 4 czerwca format „Od hitu do świtu” produkcji 4fun Media można także oglądać na antenie stacji TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...
reklama