reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Intelsat nie wyłączy paczki irańskich kanałów

dodano: 2012-10-18 11:49 | aktualizacja: 2012-10-18 15:50
autor: Anita Dąbek | źródło: adtv

Intelsat_duze_new_logo_sk.jpg Operator satelitarny Intelsat z siedzibą w Luksemburgu zamierza kontynuować emisję paczki irańskich kanałów (więcej tutaj). Dyrektor komunikacji korporacyjnej Intelsat, Alex Horwitz, powiedział BBC Monitoring, że sytuacja Intelsatu w stosunku do irańskich transmisji była inna niż w przypadku Eutelsatu. - Intelsat stosuje się do amerykańskich sankcji, respektując usługi, które świadczy w Iranie - podkreślił Horwitz.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Intelsat Corporation (spółka zależna) posiada licencję OFAC na dostarczanie pojemności satelitarnej i usług z tym związanych niektórym klientom w Iranie. - Nasze historyczne zobowiązania, by służyć Iranowi, są związane z naszym dawnym statusem organizacji międzyrządowej - powiedział Horwitz.

OFAC (Office of Foreign Assets Control - Urząd Kontroli Aktywów Zagranicznych) to agencja amerykańskiego Departamentu Skarbu. OFAC administruje i egzekwuje sankcje gospodarcze i handlowe, na podstawie polityki zagranicznej USA i krajowych celów bezpieczeństwa. Posiada również uprawnienia do stosowania odstępstw od zakazanych transakcji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0 m w wersji v2.1...

99 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

69 zł Więcej...
reklama