reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Magazyn „Vipo” z TVS do Polo TV

dodano: 2012-10-26 11:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wydawnictwo Muzyczne Folk/discoportal.info/wirtualnemedia.pl/satkurier.pl

Polo TV.jpg 30 września 2012 roku na antenie TVS nadano ostatni odcinek programu „Vipo Disco Hity”, poświęconego muzyce disco-polo i dance. Magazyn, od 20 października br. można oglądać już na nowej antenie - w telewizji Polo TV, gdzie pojawił się pod nieco zmienioną nazwą - „Vipo Disco Polo Hity”. Programu nie prowadzi już jednak wokalistka Joanna Kaczanowska „Etna”, ale w roli gospodarza dalej pozostaje Wojciech Grodzki. Producentem programu jest Wydawnictwo Muzyczne Folk.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Program „Vipo Disco Hity” na antenie telewizji TVS emitowano przez ponad trzy i pół roku (od marca 2009 roku). W sumie wyprodukowano 185 odcinków, w których wyemitowano ponad 350 teledysków. Według informacji podanych na profilu programu na portalu Facebook, zmiana anteny to decyzja producentów „Vipo”.

Na antenie Polo TV na widzów, tak jak poprzednio, czekają premierowe teledyski, lista przebojów Top 10 oraz konkursy. Programu nie prowadzi już jednak wokalistka Joanna Kaczanowska „Etna”, ale w roli gospodarza dalej pozostaje Wojciech Grodzki. - Nieco odświeżona formuła oraz krótszy czas emisji (46 minut) wymusiły na nas zmiany personalne, lecz nie należy się tu doszukiwać żadnych ukrytych podtekstów. Współpraca z „Etną” podczas realizacji „Vipo” była dla nas oraz ekipy technicznej zawsze miłym i ciepłym doświadczeniem. Dziękujemy! - poinformowali producenci programu.

„Vipo” to już kolejny program o muzyce disco-polo i dance przejęty przez Polo TV od innych stacji. Wcześniej były to: „Disco Polo Live”, który w latach 90. nadawał Polsat, a w latach 2009-2011 telewizja ITV, a także „Disco Relax” (więcej tutaj), który również w latach 90. emitował Polsat.

„Vipo Disco Polo Hity” w Polo TV w każdą sobotę o godzinie 10:00, powtórki w niedziele o 18:00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...