reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Niedziela z... Małgorzatą Kożuchowską” w TVP Kultura

dodano: 2013-01-09 16:00 | aktualizacja: 2013-01-09 16:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP Kultura

TVP Kultura Gościem najbliższego wydania „Niedzieli z...” w TVP Kultura będzie aktorka Małgorzata Kożuchowska. Sławę przyniosły jej kino i seriale, ale jej prawdziwym żywiołem jest teatr. Zapraszamy w niedzielę, 13 stycznia 2013 roku od godziny 17:25 do TVP Kultura.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwsza odsłona rozmowy, którą poprowadzi Łukasz Drewniak, w znacznej mierze będzie dotyczyć jej aktorskiej kariery. Od zawsze chciała być znaną aktorką. Już w szkole podstawowej brała udział w zajęciach Studia Poetyckiego w rodzinnym Toruniu. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie w 1994 roku i od tej pory konsekwentnie realizuje swoje marzenia.

Wszyscy miłośnicy polskich seriali doskonale znają Małgorzatę Kożuchowską, ale prawdziwe spełnienie daje jej praca na deskach teatru. Pozwala być prawdziwą aktorką. Jedyny niedosyt czuje jako aktorka filmowa – wciąż czeka na swoją wielką rolę. Kolejnym tematem będą przekonania bohaterki – jest bowiem znana jako osoba religijna, zaangażowana w działalność charytatywną. Łukasz Drewniak zapyta również jak czuje się w roli celebrytki śledzonej przez kolorowe pisma.

W drugiej części spotkania wezmą udział zaproszeni przez aktorkę goście: Jerzy Radziwiłłowicz, Jolanta Fraszyńska, Wojciech Kalarus i Grzegorz Małecki. Rozmowa toczyć będzie się wokół pracy w warszawskim Teatrze Narodowym i współpracy ze zmarłym niedawno, wybitnym reżyserem Jerzym Jarockim.

W ramach pasma, poza rozmowami w Studiu, TVP Kultura przypomni role Małgorzaty Kożuchowskiej w spektaklu Teatru Telewizji „Mizerykordia” w reżyserii Janusza Zaorskiego o godzinie 18:00, a na zakończenie pasma, o godzinie 20:00, film „Senność” w reżyserii Magdaleny Piekorz.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...