reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Orange partnerem platformy nc+

dodano: 2013-03-06 10:40 | aktualizacja: 2013-03-06 10:54
autor: Anita Dąbek | źródło: Dzienni Gazeta Prawna

Orange Orange Polska szykuje szereg zmian. Wiele z nich zostanie przeprowadzonych jeszcze w marcu 2013 roku. Firma chce postawić na sprzedaż dodatkowych usług, takich jak prąd czy finanse. Jak wynika z informacji „Dziennika Gazety Prawnej”, w marcu operator zamierza ruszyć z nową ofertą Neostrady. Postawi przede wszystkich na większe prędkości - 40 Mb/s i 80 Mb/s, a także obniży ceny i wprowadzi nowego liveboxa.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przy okazji wielu zmian, Orange Polska nie zapomni o klientach telefonii komórkowej, proponując nowy plan w systemie prepaid. Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange, nie chciał komentować informacji „Dziennika Gazeta Prawnej”, ale zapewnił, że marzec będzie ciekawy. Operator zaczął właśnie promować ofertę no limit pod hasłem „Szczęśliwi czasu nie liczą”. Smart Plan Multi za 129,9 zł obejmuje nielimitowane połączenia i pakiet transmisji danych.

Jak podaje „Dziennik Gazeta Prawna”, na ukończeniu są też prace nad nową platformą nc+. Orange ma być jedynym partnerem platformy, po tym jak nie przedłużyła współpracy z Playem.

Orange Polska zamierza wprowadzić sprzedaż prądu na podstawie umowy o współpracy z PGE oraz usługi finansowe.

Trzyletnia strategia operatora opiera się na sprzedaży usług w pakietach, w których klient może łączyć usługi komórkowe z Internetem stacjonarnym, a także telewizją i telefonią stacjonarną. Pozwala na to opcja Open, którą sieć wprowadziła pod koniec 2012 roku.

Równolegle firma realizuje zwolnienia grupowe, w ramach których z pracą pożegna się w tym roku ok. 1,7 tys. pracowników.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...