reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmbox Live w Telewizji Osobistej Netii

dodano: 2013-05-21 15:00 | aktualizacja: 2013-05-21 15:11
autor: Anita Dąbek | źródło: Netia

Netia Od 21 maja 2013 roku wszyscy użytkownicy podłączonych do Internetu Netia Playerów, w menu głównym (tzw. karuzeli) swoich urządzeń znajdą nową aplikację - Filmbox Live - która uzupełniła ofertę treści premium w Telewizji Osobistej Netii o 7 linearnych kanałów TV i tysiące godzin materiałów w formie Video on Demand (VoD).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
FilmBox Live to aplikacja, za pomocą której można oglądać na żywo aż 7 kanałów telewizyjnych (FilmBox, FilmBox Extra, Telewizja Kino Polska, Kino Polska Muzyka, FightBox, DocuBox, FashionBox) oraz korzystać z wideo na życzenie (VoD) z polskimi i zagranicznymi filmami, programami dokumentalnymi, pokazami mody oraz nagraniami pojedynków najpopularniejszych na świecie sportów walki (m.in. MMA, wrestling, karate).

W katalogu filmowym oferty FilmBox Live znajduje się ponad 700 filmów, w tym między innymi: komedia Woody’ego Allena „Poznasz przystojnego Bruneta”, filmy z serii „Asterix i Obelix” a także druga część słynnego amerykańskiego serialu „Boss”.

Dostęp do Filmbox Live można wykupić z poziomu aplikacji. Cena zależna jest od okresu na jaki wykupujemy subskrypcję – od 19,90 zł do 29,90 zł miesięcznie.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...