reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Drugiej analizy fuzji w Hiszpanii nie będzie

dodano: 2003-02-25 22:28 | aktualizacja: 2003-02-25 22:35
autor: Anna Sulisz | źródło: Euromedia/FT

via_csespana_logo_sk Komisja Europejska (The European Commission) zaprzeczyła doniesieniom Financial Times, iż zamierza ponownie przeanalizować sprawę połączenia płatnych pakietów cyfrowych w Hiszpanii - Via Digital i Canal Satelite Digital.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
FT doniósł, że połączenie może nie dojść do skutku, bowiem niektóre z punkty umowy połączeniowej zostały tak zmienione, że pakiet po fuzji zaakceptowanej jeszcze w zeszłym roku, może stać się monopolistą w dziedzinie cyfrowej telewizji w Hiszpanii.

Jeśli umowa miałaby być zbadana ponownie, to przedstawiciele Komisji Europejskiej potrzebowali by conajmiej miesiąca, aby zadecydować, czy pewne punkty umowy powinny zostać zmienione.

Jeśli zaś Komisja znalazła by takie punkty w umowie, to dochodzenie trwałoby cztery miesiące, a Komisja prawdopodobnie zwróciłaby się do obu firm o dalsze informacje nt. połączenia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...