reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Puls: „Tylko strzelaj”, „Hot Shots” i „Hot Shots 2”

dodano: 2013-06-21 01:00 | aktualizacja: 2013-06-21 06:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: TV Puls

TV Puls W tygodniu 6-12 lipca 2013 roku TV Puls jak zwykle dostarczy swoim widzom atrakcyjną rozrywkę. Już w sobotę, 6 lipca br., kolejna część „Najpiękniejszych baśni braci Grimm” - tym razem „Gęsiareczka”. A wieczorem tego dnia jak zwykle „Mocne Sobotnie Kino”. W tym tygodniu będą to filmy akcji „Krwawa ofiara” z Christianem Slaterem i Cubą Godding Jr. oraz hit „Tylko strzelaj”, w którym będzie można zobaczyć w głównych rolach nominowanego do Oscara Clive’a Owena oraz Monicę Bellucci.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 7 lipca br., TV Puls pokaże chwytającą za serce animację z wytwórni Disney „Stitch! Misja”, jedną z głośniejszych komedii ostatnich dwudziestu lat, czyli „Hot Shots” z Charliem Sheenem oraz film akcji „6-ty dzień”, w którym będzie można zobaczyć legendę kina akcji Arnolda Schwarzeneggera. W poniedziałek i wtorek, 8 i 9 lipca br., kanał wyemituje premierowo dwa odcinki serii „Na szlaku z łowcą krokodyli”, który na pewno zadowoli fanów Steve’a Irwina. Poniedziałkowy wieczór to horror „Mantykora: legendarny potwór” i film katastroficzny „Ostatnia misja USS Iowa”. We wtorek, 9 lipca br., TV Puls zaprasza fanów ekranizacji przygód Człowieka w Kapturze. Tego dnia rozpocznie się bowiem emisja serialu „Nowe przygody Robin Hooda”, który będzie emitowany codziennie od poniedziałku do piątku. Tego samego dnia będzie można zobaczyć komedię „Zabawy z piłką” z Benem Stillerem w roli głównej. Od środy, 10 lipca br., rodzina łowcy krokodyli Steve’a Irwina zabierze nas w podróż po świecie dzikiej przyrody - tego dnia TV Puls zacznie bowiem nadawać serię „Steve Irwin: walka o dziką przyrodę”. Również w środę stacja pokaże film przygodowy „W królestwie smoków”, w którym występuje Jeremy Irons. Dzień później „Hot Shots 2”.

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Gęsiareczka” (Grimm's Finest Fairy Tales: The goose girl”)
baśń, Niemcy 2009, reż. Sybille Tafel, występują: Karoline Herfurth, Florian Lukas, Henry Hübchen, Susanne Bormann
emisja: sobota, 6 lipca 2013 roku o 12:50

Piękna historia księżniczki Elżbiety, która udaje się w podróż, by poślubić ukochanego księcia Leopolda. Po drodze jedna z pokojówek księżniczki namawia ją, aby zamieniły się rolami. W ten sposób Elżbieta zostaje służącą, której zadaniem jest pilnowanie gęsi, a pokojówka Magdalena przyszłą panna młodą. Miłości nie da się jednak tak łatwo oszukać...

„Krwawa ofiara” („Sacrifice new”)
akcja, Kanad/USA 2011, reż. Damian Lee, występują: Christian Slater, Cuba Gooding Jr., Kim Coates
emisja: sobota, 6 lipca 2013 roku 20:00

Policjant z wydziału antynarkotykowego od lat walczy z mafią. Jakiś czas temu w skutek rozgrywek z przestępcami stracił żonę i córkę. Teraz nadarza mu się okazja, by pomścić bliskich. Przypadkiem dowiaduje się bowiem o przerzucie do Stanów Zjednoczonych ogromnej partii heroiny. Postanawia, wraz z pomocą byłego żołnierza sił specjalnych - ojcem Porterem - zaplanować krwawy odwet.

„Tylko strzelaj” („Shoot 'em Up”)
akcja, USA 2007, reż. Michael Davis, występują: Clive Owen, Monica Bellucci, Paul Giamatti, Stephen McHattie, Daniel Pilon, Greg Bryk

emisja: sobota, 6 lipca 2013 roku o 22:00
Tajemniczy mężczyzna - Pan Smith - ratuje z opresji ciężarną kobietę. Tym samym zostaje wplątany w bardzo dziwną intrygę. Okazuje się bowiem, że celem mężczyzn, którzy napadli na kobietę jest jej  nienarodzone dziecko. Niestety, tuż po porodzie matka umiera od kuli jednego z napastników. Smith natychmiast zabiera noworodka i ucieka. Przestępcy ruszają w ślad za nim...

„Stitch! Misja” („Stitch! The movie”)
animacja, USA 2003, reż. Tony Craig, Roberts Gannaway
emisja: niedziela, 7 lipca 2013 roku o 11:55

Ta animacja z wytwórni Disneya, to ciepła, wypełniona humorem i chwytająca za serca, rodzinna opowieść o urokliwym obcym. Stitch przybywa na naszą planetę i trafia wprost do rodziny małej Lilo. Częścią tej specyficznej familii jest również zwariowany naukowiec Jumba i towarzyszący mu Pleakley. Lilo i Stitch nie wiedzą, że Jumba przemycił na Ziemię 625 swoich wcześniejszych, podobnych do Stitcha eksperymentów. Zły Kapitan Gantu pragnie odzyskać obcych. Lilo i Stitch muszą powstrzymać kapitana i ocalić rodzinkę „nie z tej Ziemi”.

„Hot Shots”
komedia, USA 1991, reż. Jim Abrahams, występują: Charlie Sheen, Lloyd Bridges, Valeria Golino
emisja: niedziela, 7 lipca 2013 roku o 17:00

Jeden z najlepszych pilotów myśliwców - Topper Harley - na prośbę swoich przełożonych wraca do czynnej służby, aby wziąć udział w niezwykle tajnej operacji wojskowej. Po przybyciu do bazy okazuje się, że Harley ma tam wielu wrogów… Zwariowana komedia parodiująca takie hity filmowe, jak „Tańczący z wilkami”, „Top Gun”, „Dziewięć i pół tygodnia” i „Superman”.

„6-ty dzień” („TheSixth Day”)
akcja, USA 2000, reż. Roger Spottiswoode, występują: Arnold Schwarzenegger, Michael Rapaport, Robert Duvall, Tony Goldwyn
emisja: niedziela, 7 lipca 2013 roku o 20:00

Przyszłość. Doświadczony pilot i szanowany ojciec rodziny - Adam Gibson - odkrywa, że padł ofiarą nielegalnego eksperymentu: został sklonowany! Mężczyzna, który wygląda i zachowuje się jak Adam zajął jego miejsce w życiu. Wkrótce Gibson, ścigany przez tajemniczych zabójców, dowiaduje się o korporacji, która bezprawnie klonuje ludzi i czerpie z tego milionowe zyski. Szefowie firmy niebawem przekonują się, że sklonowanie Adama było błędem, gdyż ten nie zamierza poddać się i zrobi wszystko, by odzyskać swoje życie.

„Na szlaku z łowcą krokodyli” („Steve Irwin’s Travel Specials”)
przyrodniczy, 2000
emisja: poniedziałek i wtorek, 8 i 9 lipca 2013 roku o 12:55 i 13:00

W tej specjalnej serii przygód łowcy krokodyli, Steve, Terri i ich dzieci wyruszają w unikalną podróż po Australii i do serca Ameryki. Odwiedzają najbardziej spektakularne miejsca, słynne geograficznie punkty na mapie oraz rozmaite parki narodowe, którymi szczycą się oba kraje, bo dzięki nim można dotknąć historii, geografii i poznać bliżej „dzikie” życie.

„Mantykora: legendarny potwór” („Manticore”)
horror, USA 2005, reż. Tripp Reed, występują: Robert Beltran, Jeff Fahey, Chase Masterson
emisja: poniedziałek, 8 lipca 2013 roku 20:00

Podczas wojny w Iraku starożytny posąg przedstawiający dwie Mantykory został zrabowany. Niebawem te dwie mityczne bestie z głową mężczyzny, ciałem lwa i ogonem smoka okazują się prawdziwe! Gdy część posągu zostaje zniszczona, bestie budzą się i rozpętują terror w irackich miasteczkach, atakując żołnierzy wysłanych w celu zbadania groźnej sytuacji. I choć nowoczesna broń nie działa na starożytne bestie, siły amerykańskie muszą podjąć z nimi walkę....

„Ostatnia misja USS IOWA” („American warship”)
katastroficzny, USA 2012, reż. Thunder Levin, występują: Mario Van Peebles, Carl Weathers, Johanna Watts
emisja: poniedziałek, 8 lipca 2013 roku o 21:55

Tajemnicza flota statków rozpoczyna wojnę, która może zagrozić Ziemi. Tylko załoga USS Iowa jest w stanie zapobiec globalnej zagładzie.

„Nowe przygody Robin Hooda” („New Adventures of Robin Hood”)
serial, akcja, USA 1996, występują: Matthew Porretta, Martyn Ellis, Anna Galvin
emisja: poniedziałek - piątek (od 9 lipca 2013 roku) o 15:00

Anglia, koniec XII wieku. Legendarny rozbójnik - Robin Hood - i jego kompani: Mały John, Marion i brat Tuck po raz kolejny okradają bogatych, a ich dobra rozdają biednym. Ich zaciekłym wrogiem jest okrutny i podstępny szeryf z Nottingham. Walkę z nim toczą nie tylko przy pomocy łuku i miecza, ale również... magią.

„Zabawy z piłką” („Dodgeball”)
komedia, Niemcy/ USA 2004, występują: Ben Stiller
emisja: wtorek, 9 lipca 2013 roku o 20:00

Właściciel podupadającej siłowni o swojsko brzmiącej nazwie Szary Przeciętniaczek ma kłopoty. Siłownię chce bowiem przejąć opętany żądzą władzy megaloman, do którego należy sieć klubów fitness Globalna Siłownia. Jedynym ratunkiem dla zadłużonego Szarego Przeciętniaczka jest zwycięstwo w turnieju zbijaka nad drużyną Globalnej Siłowni. Problem w tym, że klienci Przeciętniaczka, to banda nieudaczników, którzy nie odróżniają piłki od boiska. A do turnieju zostało zaledwie kilka tygodni... Ale od czego są wola walki i duch sportowej rywalizacji?

„Steve Irwin: walka o dziką przyrodę” („Steve Irwin’s Wildlife Warriors”)
przyrodniczy 2012
emisja: poniedziałek - czwartek (od 10 lipca 2013 roku) o 13:00

Żona Steve’a Irwina - Terri - oraz jego dzieci - Bindi i Robert - kontynuują dziedzictwo australijskiego podróżnika. Poprzez ten unikatowy serial mogą pokazać swoją pracę na terytorium australijskiego zoo. Każdego dnia uczestniczą w niespotykanych nigdzie indziej sytuacjach, takich jak: usunięcie zęba tygrysowi lub pomoc misiowi koala, który został potrącony przez samochód... Dzięki swojemu zaangażowaniu i miłości do przyrody kontynuują walkę Steve’a o jej ochronę.

„W królestwie smoków” („Dungeons & Dragons”)
przygodowy, USA/ Czechy 2000, reż. Courtney Solomon, występują: Jeremy Irons, Bruce Payne, Justin Whalin, Marlon Wayans
emisja: środa, 10 lipca 2013 roku o 20:00

Wielki czarnoksiężnik - Profion - pragnie zawładnąć tronem baśniowego królestwa Izmer. W tym celu zabija jego prawowitego króla. Władzę po nim przejmuje jego córka - księżniczka Savina - która prędzej poświęci swoje życie, niż pozwoli na to, by Profion zasiadł na tronie. Nie wie jednak, że aby go pokonać, będzie musiała zmierzyć się z całą armią przerażających smoków.

„Hot Shots 2”
komedia, USA 1993, reż. Jim Abrahams, występują: Charlie Sheen, Lloyd Bridges, Richard Crenna, Valeria Golino
emisja: czwartek, 11 lipca 2013 roku o 20:00

Tropper Harley żyje w buddyjskiej świątyni. Jego dawny niekompetentny dowódca jest teraz w Białym Domu, a gdzieś na Środkowym Wschodzie grupa amerykańskich zakładników oczekuje wybawienia. Tym razem Topper Harkley wyrusza do Iraku, gdzie Saddam więzi amerykańskich żołnierzy i jednego cennego naukowca. Oczywiście jedynie Harley jest w stanie przeprowadzić niekonwencjonalną, brawurową akcję ratowniczą. Ale jak go do tego skłonić?


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...