reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mobilizacja WP.TV i ToSieWytnie

dodano: 2013-07-18 19:42 | aktualizacja: 2013-07-18 20:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: wp.pl

WP.TV Należące do Wirtualnej Polski serwisy wideo - WP.TV oraz ToSieWytnie - stają się jeszcze bardziej mobile. Portal udostępnił właśnie nowe m-wersje obydwu witryn oraz aplikację WP.TV na Windows Phone.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Mobile jest przyszłością WP.TV i ToSieWytnie, dlatego intensywnie w niego inwestujemy. Nasza strategia się sprawdza. Aplikacje WP.TV na Androida i iOS zostały pobrane już ponad 150 tys. razy. Teraz czas na Windows Phone - powiedział Bartosz Czechowicz, kierownik projektów w Dziale Rozwoju Biznesu Wirtualnej Polski.

- Ekspansja serwisów na urządzenia przenośne jest nieunikniona. Kilkuminutowe produkcje są idealnym produktem na mobile, stąd rosnąca popularność m-stron WP.TV oraz ToSieWytnie. Na bieżąco dostosowujemy obydwa serwisy do potrzeb m-internautów, implementując nowe rozwiązania i funkcje - dodał Tomasz Laskowski, specjalista ds. serwisów mobilnych w wp.pl.

Nowe strony mobilne WP.TV oraz ToSieWytnie

Nowe serwisy m.wp.tv oraz m.ToSieWytnie.pl zostały wykonane w technologii HTML5/ CSS3, dzięki czemu w pełni dostosowują się do wielkości ekranu urządzenia, z którego korzysta użytkownik. W smartfonach witryny prezentowane są w formie jednokolumnowej, natomiast na tabletach (ekran o wielkości 7 cali i więcej) - dwukolumnowej. Dzięki temu rozwiązaniu treści wyświetlają się w sposób przejrzysty i są proste w odbiorze. Zadbano również o nowy layout serwisów. W przypadku m.wp.tv internauci zyskali także możliwość tworzenia listy ulubionych materiałów wideo oraz oceniania i komentowania.

WP.TV na Windows Phone

Aplikacja WP.TV na smartfony z systemem operacyjnym Windows Phone to dostęp do autorskich materiałów wideo, które zostały podzielone na kategorie - polecane, serie ([email protected], Polandia, Plotkarnia i wiele innych), kanały (najnowsze, wiadomości, sport, teledyski itd.). Do dyspozycji użytkowników oddana została wyszukiwarka. Z poziomu aplikacji można też komentować i oceniać klipy wideo. Narzędzie ma charakterystyczny wygląd i funkcje Windows Phone - m.in. przypinanie kafelków poszczególnych serii lub kanałów do pulpitu. Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać ze Sklepu Windows Phone. Powstała we współpracy z firmą Psiloc.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...