reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Animacja Se-Ma-Fora od września w MiniMini+

dodano: 2013-08-07 13:28 | aktualizacja: 2013-08-07 13:32
autor: Anita Dąbek | źródło: MiniMini+

Parauszek „Parauszek i przyjaciele” to najnowsza produkcja słynnego polskiego producenta filmów animowanych Se-Ma-For. Serial będzie emitowany w telewizji dziecięcej MiniMini+ od 1 września o godz. 18:50.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Parauszek i Przyjaciele” to ciepła i pełna humoru bajka dla najmłodszych. Bohaterowie serialu wspólnie z małymi widzami przeżywają ekscytujące przygody ucząc się przy tym, czym jest prawdziwa przyjaźń. Dowiadują się także wielu ciekawych rzeczy o otaczającym ich świecie. Parauszek, Usia, Łopatek, Lis i Kitka mieszkają w krainie zwanej Naszym Lasem, gdzie wszechwiedząca sowa Uhu za pomocą wielkiej lunety podpatruje poczynania zwierzątek. To jej dowcipne, mądre i celne komentarze stanowią puentę każdego odcinka. Animacja ma charakter edukacyjny, dzięki niej mali widzowie zrozumieją znaczenie pojęć abstrakcyjnych, poszerzą swoje słownictwo, poznają zasady współpracy w grupie oraz cenne wartości i pozytywne wzorce zachowań. Maluchy dowiedzą się m.in., że „strach ma wielkie oczy” oraz, że nie można się wywyższać, bo można więcej stracić niż zyskać. Serial wyróżnia się wśród innych animowanych produkcji nie tylko przystępnym sposobem poruszania ważnych problemów, ale także unikalną techniką realizacji. „Parauszek i przyjaciele” to serial nakręcony w poklatkowej technice animacji lalkowej. Dzięki temu mali widzowie będą mogli poczuć magię przedstawienia lalkowego bez wychodzenia z domu!

Pierwszy odcinek serialu został zaprezentowany na polskich i zagranicznych festiwalach, m.in. na: XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Animowanych OFAFA (14-16.03.2013), 12th Int’l Festival of Animated Film ANIFEST (Czechy, 26.04 - 01.05.2013), Little Big Shots Int’lParauszek i przyjaciele (26x10)
serial animowany, Polska 2013
© Se-Ma-For
Emisja: od 1 września, od niedzieli do piątku o godz. 18:50 oraz 13:50Najnowsza animacja Se-Ma-Fora od wrzśnia w MiniMini+

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Opticum AX1000+ LTE

Wysokiej jakości telewizyjna antena UHF marki Opticum. Zaprojektowana specjalnie do...

69 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Kabel AnkaSat ANK SK-CU G120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU G120...

2 zł Więcej...
reklama