reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Telekurier” i „Raport z Polski” w TVP Regionalna

dodano: 2013-08-15 20:03
autor: kuba1245ab | źródło: biznes.pl

TVP Regionalna Ramówka TVP Regionalnej odsłania kolejne tajemnice. „Telekurier” i „Raport z Polski” zostaną przeniesione z TVP Info do nowo powstającego kanału TVP Regionalna. Podobnie stanie się z magazynami „Młodzież kontra” oraz „Głos regionów”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wiosną br. dziennikarze przygotowywanego w TVP Poznań reporterskiego magazynu interwencyjnego „Telekurier” obawiali się, że audycja zostanie zlikwidowana. W jej obronie napisali list do zarządu TVP. Teraz już wiadomo, że „Telekurier” jesienią wróci, ale w ramówce kanału TVP Regionalna. Program będzie nadawany o godz. 19:00 w dni powszednie, a także w wersji weekendowej jako „Telekurier extra” w soboty o 19:00, a w niedziele o 21:00.

Raport z Polski” - dotychczas emitowany w TVP Info zyska nową czołówkę. Od września nie będzie spadał z anteny eliminowany przez relacje z bieżących wydarzeń, jak to było w TVP Info. Wieczorem oprócz „Telekuriera” będą emitowane „Echa dnia” o godz. 21:00, a tuż po nich „Dziennik regionów” o 21:15 .„Echa dnia – komentarze” będą nadawane o godz. 21:40.

W paśmie wspólnym TVP Regionalna pokaże m.in. znane z TVP Info: magazyn „Młodzież kontra” oraz „Głos regionów”. W ramówce znajdzie się ponadto pasmo reportażu, program mniejszości ukraińskiej „Telenowyny”, wspomnieniowy program „Antenowe remanenty”, wykorzystujący regionalne biblioteki programowe, a także kursy językowe „Everyday English” i „Ahora espanol”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...