reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jesień pełna nowości w TTV

dodano: 2013-08-18 18:32 | aktualizacja: 2013-08-18 18:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: tvnfakty.pl

TTV Jesienią 2013 roku telewizja TTV (Grupa TVN) postawi w głównej mierze na kontynuacje programów obecnych dotychczas. Pojawią się nowe odcinki „Ostrego cięcia”, „Nie do wiary” czy też „Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja”. W ramówce znajdzie się również kontynuacja programu „Odlotowy ogród”, który premierowo na antenie pojawił się w sierpniu br. (więcej tutaj) Znajdą się również nowe programy polskiej produkcji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Największą nowością w jesiennej ramówce TTV zdecydowanie jest „Usterka”, której to nowe odcinki oglądać będzie można już od 4 września br. w każdą środę o 20:40. Zaraz po tym programie o 21:15 pojawi się program „Sposób na złodzieja”.

Na antenie pojawią się również kolejne odcinki cyklu „Jeszcze raz Dzień Dobry” oraz „Wiem co jem - Bosacka na tropie”. Ponadto stacja na swojej antenie pokazywać będzie w dalszym ciągu magazyny reporterów TVN i TVN24, a mianowicie „Superwizjer” oraz „Czarno na białym”.

Również magazyny produkowane przez redakcję TVN24 nadal będą utrzymane w ramówce. Mowa oczywiście o programie Ryszarda Cebuli - „Blisko ludzi”, którego premiery będą emitowane w dni powszednie o 17:10. Z kolei magazyn informacyjny „Express” nadal oglądać będzie można codziennie o 17:45 i 19:45 oraz w dni powszednie o godzinie 21:45. Po wakacyjnej przerwie wróci również Uwaga po uwadze".

W ofercie stacji nie zabraknie seriali. TTV zaoferuje m.in. 10-odcinkowy serial „Córki pastorów”, oraz znany z anteny TVN (TVN HD) i TVN7 (TVN7 HD) serial paradokumentalny „Kocham.Enter”. Obecne będą również liczne serie dokumentalne, m.in. „Abażur z ludzkiej skóry”.

„Scam City” to program w którym Conor Woodman odwiedza najpopularniejsze miasta na świecie ale zarazem odkrywa czarne strony turystyki tych miast - nieuczciwi taksówkarze, oszustwa, dodatkowe opłaty za podstawowe usługi. W pierwszej serii programu Woodman odwiedził takie miasta jak Rzym, Las Vegas, Buenos Aires czy też Rio de Janeiro. Emisja w środy o 22:30.

Piątkowe wieczory rozpoczynać będą fryzjerskie rewolucje - sezon drugi, czyli „Ostre cięcie”. O 20:40 program rozrywkowy „Bogaci też płaczą” a o 22:00 „Bar u Danuśki” - z informacji serwisu tvnfakty.pl wynika, że będzie to audycja satyryczna produkcji firmy Rochstar, do której w lipcu br. trwały castingi w głównej siedzibie TVN.

Programy Przemysława Kossakowskiego („Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja”) i Macieja Trojanowskiego („Nie do wiary”) zadebiutują prawdopodobnie w późniejszym terminie - informuje serwis tvnfakty.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...