reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dżungla złota” w Discovery Channel

dodano: 2013-09-03 15:14 | aktualizacja: 2013-09-03 16:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery Networks CEEMEA

Discovery Channel Poszukiwania skarbów od stuleci napędzają ludzką wyobraźnię. Przez wieki światem wstrząsały gorączki złota, podczas których tysiące ludzi pragnęło zdobyć fortunę. Bohaterowie programu „Dżungla złota” kiedyś mieli wszystko, jednak wskutek załamania gospodarczego stracili majątek. Teraz, na wzór odkrywców sprzed lat, wyruszają w głąb afrykańskiej puszczy w poszukiwaniu cennego kruszcu. Czy uda im się na nowo zostać milionerami? Premiera programu w niedzielę, 22 września 2013 roku o 22:00 w Discovery Channel i Discovery Channel HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
George Wright i Scott Lomu byli wziętymi agentami nieruchomości. 25-letni Wright dysponował majątkiem o wartości miliona dolarów, a 33-letni Lomu obracał kwotą trzykrotnie większą. Światowy kryzys gospodarczy w 2008 roku spowodował, że stracili wszystko. Zdesperowani, chcąc ratować swoje domy i zapobiec rozpadowi własnych rodzin, opuścili stan Utah i pojechali na Czarny Kontynent. Tam, wśród niebezpieczeństw afrykańskiej dżungli, znajdują się pokłady nieodkrytego złota, które przyciągają wielu amatorów łatwego zarobku. Złoża tego drogocennego kruszcu w Ghanie są podobno tak wielkie, że nawet niedoświadczony górnik ze starym sprzętem, może zbić fortunę na ich wydobyciu.

Po przybyciu na miejsce George i Scott przekonują się jednak, że poszukiwania złota są znacznie trudniejsze niż głosiły plotki. Co gorsza, to nie one okazały się największym problemem. Znacznie trudniej łowcom fortuny jest przeżyć w pełnej niebezpieczeństw dżungli Ghany. Groźni bandyci, dzikie zwierzęta, gwałtownie zmieniające się warunki atmosferyczne oraz chciwi poszukiwacze złota są prawdziwą plagą tego miejsca.

Czy mężczyznom uda się zbić fortunę? Jak dramatyczny obrót przybiorą ich losy? Wybierzmy się na wyprawę z George’em i Scottem, którzy codziennie ryzykują życiem, zmagając się z wiecznie psującymi się maszynami oraz niebezpieczeństwami dżungli.

Emisja programu „Dżungla złota” odbędzie się 22 września 2013 roku o 22:00 w Discovery Channel i Discovery Channel HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...