reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Platforma cyfrowa Polsatu bez TVP

dodano: 2003-05-08 13:01 | aktualizacja: 2003-05-08 13:10
autor: Janusz Sulisz | źródło: Polsat

tvp 9 maja znów braknie kanałów TVP w platformie Polsatu Cyfrowego na Hot Birdzie. Polsat poinformował 7 maja, że dostosowując się do nowych okoliczności formalno-prawnych sygnał kanałów TVP1 i TVP2 zostanie wyłączony. Równolegle Polsat prowadzi negocjacje z Telewizją Polską S.A. w celu ponownego włączenia kanałów publicznej telewizji do swojej platformy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W komunikacie Polsatu napisano:

"Dostosowując się do nowych okoliczności formalno-prawnych Telewizja Polsat S.A., postanowiła, wyłączyć w dniu 9 maja 2003 roku sygnał kanałów TVP1 i TVP2 dostępnych na platformie cyfrowej Polsatu. Jednocześnie informujemy, że Polsat prowadzi negocjacje z Telewizją Polską S.A. w celu ponownego wprowadzenia w/w programów telewizyjnych do oferty platformy cyfrowej Polsatu."

Komentując fakt ponownego wyłączenia kanałów TVP w Polsacie Cyfrowym, to stwierdzić należy, że to duża strata dla tej platformy i niepotrzebne nerwy dla jej abonentów, którzy nie znają dnia, ani godziny. Czas, żeby coś w końcu się zmieniło. TVP współdziałając na rozsądnych zasadach z Polsatem uraczyłaby widzów spokojem i lepszymi programami. Liga Mistrzów, to dobry początek!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 110 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM. Rozszerza...

620 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 649 zł Więcej...
reklama