reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Platforma cyfrowa Polsatu bez TVP

dodano: 2003-05-08 13:01 | aktualizacja: 2003-05-08 13:10
autor: Janusz Sulisz | źródło: Polsat

tvp 9 maja znów braknie kanałów TVP w platformie Polsatu Cyfrowego na Hot Birdzie. Polsat poinformował 7 maja, że dostosowując się do nowych okoliczności formalno-prawnych sygnał kanałów TVP1 i TVP2 zostanie wyłączony. Równolegle Polsat prowadzi negocjacje z Telewizją Polską S.A. w celu ponownego włączenia kanałów publicznej telewizji do swojej platformy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W komunikacie Polsatu napisano:

"Dostosowując się do nowych okoliczności formalno-prawnych Telewizja Polsat S.A., postanowiła, wyłączyć w dniu 9 maja 2003 roku sygnał kanałów TVP1 i TVP2 dostępnych na platformie cyfrowej Polsatu. Jednocześnie informujemy, że Polsat prowadzi negocjacje z Telewizją Polską S.A. w celu ponownego wprowadzenia w/w programów telewizyjnych do oferty platformy cyfrowej Polsatu."

Komentując fakt ponownego wyłączenia kanałów TVP w Polsacie Cyfrowym, to stwierdzić należy, że to duża strata dla tej platformy i niepotrzebne nerwy dla jej abonentów, którzy nie znają dnia, ani godziny. Czas, żeby coś w końcu się zmieniło. TVP współdziałając na rozsądnych zasadach z Polsatem uraczyłaby widzów spokojem i lepszymi programami. Liga Mistrzów, to dobry początek!


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

279 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum NytroBox NS+

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...