reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Platforma cyfrowa Polsatu bez TVP

dodano: 2003-05-08 13:01 | aktualizacja: 2003-05-08 13:10
autor: Janusz Sulisz | źródło: Polsat

tvp 9 maja znów braknie kanałów TVP w platformie Polsatu Cyfrowego na Hot Birdzie. Polsat poinformował 7 maja, że dostosowując się do nowych okoliczności formalno-prawnych sygnał kanałów TVP1 i TVP2 zostanie wyłączony. Równolegle Polsat prowadzi negocjacje z Telewizją Polską S.A. w celu ponownego włączenia kanałów publicznej telewizji do swojej platformy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W komunikacie Polsatu napisano:

"Dostosowując się do nowych okoliczności formalno-prawnych Telewizja Polsat S.A., postanowiła, wyłączyć w dniu 9 maja 2003 roku sygnał kanałów TVP1 i TVP2 dostępnych na platformie cyfrowej Polsatu. Jednocześnie informujemy, że Polsat prowadzi negocjacje z Telewizją Polską S.A. w celu ponownego wprowadzenia w/w programów telewizyjnych do oferty platformy cyfrowej Polsatu."

Komentując fakt ponownego wyłączenia kanałów TVP w Polsacie Cyfrowym, to stwierdzić należy, że to duża strata dla tej platformy i niepotrzebne nerwy dla jej abonentów, którzy nie znają dnia, ani godziny. Czas, żeby coś w końcu się zmieniło. TVP współdziałając na rozsądnych zasadach z Polsatem uraczyłaby widzów spokojem i lepszymi programami. Liga Mistrzów, to dobry początek!


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Nytro Box HEVC

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

99 zł Więcej...

Konwerter Quad Televes

Poczwórny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

109 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...