reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sęp” - polskie kino w CANAL+

dodano: 2013-10-18 16:54 | aktualizacja: 2013-10-18 21:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Canal+ W sobotę, 19 października 2013 roku o 21:00 w CANAL+ i CANAL+ HD premiera polskiego thrillera „Sęp”. W jego obsadzie znaleźli się m.in.: Michał Żebrowski, Anna Przybylska, Daniel Olbrychski, Andrzej Seweryn, Paweł Małaszyński, Mirosław Baka, Piotr Fronczewski, Andrzej Grabowski, Przemysław Sadowski, Jolanta Fraszyńska i Anna Dereszowska.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z sądu znika morderca, którego czeka dożywocie. Policja zostaje postawiona na nogi, bo to nie pierwszy groźny uciekinier w ostatnim czasie. Generał Krasucki (Piotr Fronczewski) sprawę powierza dwóm najlepszym: Brożkowi (Daniel Olbrychski) z CBA i Wolinowi, pseudonim „Sęp” (Michał Żebrowski). Istnieje podejrzenie, że za ucieczkami stoi ktoś z policji. „Sęp” - inteligentny, wysportowany, nieprzekupny pasjonat fizyki kwantowej - rozpoczyna śledztwo, w którym przeciwnik wciąż o krok go wyprzedza. W międzyczasie poznaje Nataszę (Anna Przybylska), sportową mistrzynię po przeszczepie serca, z którą zaczyna łączyć go uczucie. Trzymając się ściśle reguł logiki powoli zbliża się do rozwiązania zagadki, które staje się dla niego pułapką bez wyjścia.

Anna Przybylska i Michał Żebrowski, foto: CANAL+


Premiera kinowa „Sępa” to jedno z najgłośniejszych wydarzeń filmowych początku 2013 roku. W debiucie fabularnym znanego i cenionego reżysera teatralnego Eugeniusza Korina jest wszystko, co powinno się znaleźć w dobrym dreszczowcu: kryminalna tajemnica, pościgi, sceny walki, pełna pasji scena miłosna. Są też wielkie nazwiska. Poza Przybylską i Żebrowskim w „Sępie” występują m.in. Paweł Małaszyński, Daniel Olbrychski, Anna Dereszowska, Andrzej Seweryn, Piotr Fronczewski, Andrzej Grabowski i Mirosław Baka. Na szczególne pochwały zasługuje świetna muzyka angielskiego zespołu Archive, która tworzy klimat filmu oraz zdjęcia Arkadiusza Tomiaka.

Anna Przybylska i Michał Żebrowski, foto: CANAL+


„Sęp” - premiera w sobotę, 19 października 2013 roku o 21:00 w CANAL+ i CANAL+ HD.

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w naszym codziennym wykazie: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje” i na głównej stronie satkurier.pl, w Informacjach dnia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...