reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Od 1 czerwca Ale Kino! dla wszystkich

dodano: 2003-05-30 16:29 | aktualizacja: 2003-05-30 16:44
autor: Janusz Sulisz | źródło: Canal+ Polska

Ale Kino Kanał Ale Kino! do tej pory dostępny był w pakiecie Złotym i Platynowym platformy cyfrowej Cyfra+. W związku ze stale rosnącą popularnością kanału dyrekcja Canal+ Cyfrowy zdecydowała o udostępnieniu od 1 czerwca oferty Ale Kino! wszystkim abonentom. Całkiem znika kanał Avante!Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał filmowy Ale Kino! jest obecny na polskim rynku telewizyjnym od kwietnia 1999 roku i naszym zdaniem jest jednym z lepszych kanałów tworzonych w Polsce. Rozpowszechniany jest zarówno przez platformę cyfrową Cyfra+, jak i liczne sieci kablowe w całym kraju.

Od marca 2002 r., po połączeniu plaform Cyfra+ i Wizja TV, Ale Kino! dostępne było w dwóch najwyższych pakietach abonamentowych Cyfry+: Złotym i Platynowym.

Paweł Stachnik, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w Cyfrze+ wyjaśnił to tak:

"W tej sytuacji przeniesienie Ale Kino! do wszystkich pakietów było już kwestią czasu. Oferta Cyfry+ z założenia jest otwarta i elastyczna. Staramy się wzbogacać ją o nowe kanały i usługi, wychodząc na przeciw oczekiwaniom i sugestiom naszych abonentów".

Od 1 czerwca kanał Ale Kino!, poprzez platformę cyfrową Cyfra+ i sieci kablowe, będzie docierać do blisko 1,5 mln widzów w kraju.

Na przełomie kwietnia i maja stacja odświeżyła logo i oprawę graficzną, przeprowadziła też poważny lifting swojej witryny internetowej.

W czerwcu i w lipcu Ale Kino! będzie też patronować dwóm ważnym wydarzeniom filmowym: IV Festiwalowi Filmów Latynoamerykańskich w Warszawie i, po raz trzeci, Festiwalowi Era Nowe Horyzonty w Cieszynie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

589 zł Więcej...
reklama