reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Puls dostępna dla wszystkich abonentów kablówek

dodano: 2014-01-25 19:15 | aktualizacja: 2014-01-28 11:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TV Puls 10 lutego 2014 roku przekaz TV Puls z satelity Eutelsat Hot Bird 13°E zostanie zakodowany (więcej tutaj). Po tej informacji sieci kablowe - Telewizja Kablowa Chopin z Wejherowa (więcej tutaj) i Eltronik z Brodnicy, opublikowały komunikaty, w których podały, iż od 10 lutego 2014 roku w ich ofertach TV Puls będzie dostępna wyłącznie dla posiadaczy dekoderów HD (więcej tutaj). Jacek Osadnik, dyrektor ds. marketingu i rozwoju Telewizji Puls Sp. z o.o., przekazał serwisowi satkurier.pl stanowisko nadawcy w tej sprawie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Po 10 lutego br. sygnał TV Puls uplinkowany na satelitę pozostanie w MPEG-2, będzie jedynie zakodowany, aby mógł być odbierany jedynie na terytorium Polski. Operatorom kablowym, którzy nie są w stanie odebrać sygnału TV Puls z MUX 2 (w MPEG-4) i następnie go samodzielnie skonwertować na MPEG-2 do swojej sieci kablowej (do oferty analogowej, bądź cyfrowej) - zapewniamy kartę dekodującą. Jesteśmy na bieżąco w kontakcie z takimi kilkudziesięcioma operatorami. Według posiadanych przez Nas informacji, TV Puls po 10 lutego będzie dostępna we wszystkich pakietach i u wszystkich abonentów operatorów satelitarnych i kablowych co obecnie - poinformował serwis satkurier.pl Jacek Osadnik, dyrektor ds. marketingu i rozwoju Telewizji Puls Sp. z o.o.

Dodał, iż operator kablowy „Telewizja Kablowa Chopin”, który m.in. dostarcza sygnał cyfrowy do Eltronika z Brodnicy, otrzymał już specjalną kartę dekodującą. W ofercie obu tych sieci po 10 lutego br. TV Puls będzie więc nadal dostępna dla wszystkich abonentów, także tych z dekoderami SD. Błędne informacje zniknęły już także ze stron www TK Chopin i Eltronik Media.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 290 zł Więcej...