reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał o Papieżu Polaku w TVP Stream i HbbTV

dodano: 2014-04-10 12:01 | aktualizacja: 2014-04-10 12:06
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP

Jan Paweł II papież Na czas poprzedzający kanonizację Papieża Polaka Telewizja Polska uruchamia specjalny wirtualny kanał na życzenie - TVP Regionalna – śladami Jana Pawła II, dostępny za darmo dla wszystkich na tabletach, smartfonach, komputerach osobistych i na Platformie Hybrydowej TVP. - To jedyna taka oferta w skali światowej - czytamy w komunikacie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki temu projektowi będzie można przypomnieć sobie najważniejsze momenty pontyfikatu Jana Pawła II, a dzięki archiwalnym materiałom Telewizji Polskiej - obejrzeć chronologicznie wszystkie wizyty papieża w ojczystym kraju. W kanale dostępne będą homilie Jana Pawła II oraz Jego spotkania z rodakami, uzupełnione osobistymi wypowiedziami świadków i uczestników tych zdarzeń.

Jest to drugi okolicznościowy kanał wirtualny na życzenie uruchomiony przez Telewizję Polską z myślą o widzach, którzy chcą śledzić wyjątkowe wydarzenia dzięki nowoczesnej aplikacji. Najnowsze technologie telewizyjne i internetowe umożliwią oglądanie TVP Regionalna – śladami Jana Pawła II  w dowolnym czasie i miejscu, również poza granicami kraju.

Pierwsze tego typu przedsięwzięcie było poświęcone finałowi regat wielkich żaglowców The Tall Ships Races Szczecin 2013. Za pośrednictwem urządzeń mobilnych streamingową transmisję obejrzało wówczas kilkadziesiąt tysięcy użytkowników.

Emisja:

kanał stream „TVP Regionalna – śladami Jana Pawła II”
od 6:00 rano w piątek 25 kwietnia (godz. 06.00) do 6:00 rano w niedzielę, 28 kwietnia.

Kanał dostępny:

W aplikacji TVP Stream na tabletach i smartfonach. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na trzy najpopularniejsze platformy dla telefonów komórkowych i tabletów iOS, Android oraz Windows Phone. Jest również dostępna na Platformie Hybrydowej TVP. Ponadto można z niej korzystać za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej po wejściu na stronę tvpstream.tvp.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

15 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...
reklama