reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fokus TV w ofercie Netii i Dialogu

dodano: 2014-04-25 15:53 | aktualizacja: 2014-04-25 16:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Netia

Fokus TV Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami (więcej tutaj), w poniedziałek, 28 kwietnia 2014 roku w ofercie telewizyjnej Netii pojawi się nowy kanał edukacyjno-poznawczy dla całej rodziny - Fokus TV. - To powszechnie dostępny, polski kanał tematyczny, który poszerzy ofertę telewizyjną Grupy Netia, w tym rewolucyjną ofertę Telewizji Osobistej. Od teraz składać się ona będzie z aż 178 kanałów w tym 58 w jakości HD - czytamy w komunikacie operatora.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 28 kwietnia br. Netia wzbogaci swoją ofertę telewizyjną o kolejny kanał tematyczny, Fokus TV (Grupa ZPR), o profilu edukacyjno-poznawczym, którego program jest skierowany do całej rodziny. Dostępny on będzie na kanale 40. m.in. w pakiecie Komfortowym oraz w pakiecie „Na start” w ramach nowej oferty Telewizji Osobistej. Dostępny będzie również we wszystkich pakietach na IPTV Netii (kanał 124.) oraz w pakiecie Domowym IPTV sieci Dialog, która należy do Netii (kanał 119.).

Głównym celem Fokus TV jest przekazywanie wiedzy poprzez zabawę oraz w przystępny i zrozumiały dla każdego sposób. Oferta składa się z programów o charakterze edukacyjnym, a także z filmów dokumentalnych i paradokumentalnych o różnorodnej tematyce (historycznej, przyrodniczej, społecznej). W pasmach codziennych znajdzie się oferta zarówno dla dzieci i młodzieży (filmy i bajki, których głównym celem jest edukacja i rozrywka), jak i dla dorosłych (m.in. poradnikowe pasmo kobiece i programy dla mężczyzn składające się programów kryminalnych, szokujących dokumentów czy filmów przedstawiających sporty ekstremalne).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

75 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...