SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SAT Kurier 11/2015

dodano: 2015-11-02 16:22 | aktualizacja: 2015-11-02 17:14
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

SAT Kurier 11/2015 SAT Kurier 11/2015
Raport z wystawy SAT KRAK 2015
Telewizyjne kury znoszące złote jaja
Dobre perspektywy dla IPTV
Zwycięzcy SAT Kurier Awards 2015

TESTY:
Opticum Red HD X310
Ferguson Ariva T750i


NOWE PRODUKTY:
- Antena naziemna Ferguson YagiNX
- TechniSat: nowe modele odbiorników DAB+
- Anteny Spacetronik ASP LTE Ready
- Dipol: konwerter sygnału HDMI na światłowód

Najlepsze listy kanałów:
- wykaz kanałów platform
- wykaz FTA z 13°E i 19,2°E
- wykaz MPEG 75°E-45°W

SAT Kurier English 1/2015
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

SAT KURIER 11/2015 - listopadowe wydanie magazynu telewizji cyfrowej

Najważniejsze tematy artykułów z tego wydania:

Zwycięzcy SAT Kurier Awards 2015


Prezentujemy fotoreportaż z gali wręczenia statuetek SAT Kurier Awards 2015, która odbyła się 8 października br. w Hotelu Galaxy w Krakowie. Nagrody przyznawano w 15 kategoriach - łącznie wręczono 19 statuetek. Zobacz, które produkty i usługi z branży telewizji cyfrowej zostały uznane w 2015 roku za najlepsze.


Raport z wystawy telewizji cyfrowej SAT KRAK 2015

Jak co roku październik staje się świętem dla wszystkich fanów techniki, przekazu i odbioru mediów na różne sposoby, zwłaszcza telewizji i radia – z satelity i naziemnie. W tym roku wystawa SAT KRAK odbyła się w Hotelu Galaxy w Krakowie – lokalizacja okazała się bardzo dobrym wyborem w 2014, więc podjęto decyzję o kontynuowaniu współpracy. Wydarzenie miało miejsce w czwartek i piątek – 8 i 9 października. Zapraszamy na wędrówkę po poszczególnych stoiskach z naciskiem na informacje o prezentowanych produktach, usługach i nowościach.

Telewizyjne kury znoszące złote jaja


Mijający rok przejdzie do historii polskiej telewizji pod znakiem przejęcia większościowego pakietu udziałów w TVN przez koncern Scripps Networks Interactive Inc. Amerykańskich i zachodnioeuropejskich koncernów zainteresowanych ekspansją swoich kanałów i formatów jest znacznie więcej. Oznacza to, że 2016 rok może przejść do historii pod znakiem kolejnych przejęć. Tym bardziej, że mamy na rynku kury znoszące złote jaja, gwarantujące odpowiedni zasięg i popularność formatów w naszym kraju. Dobrym przyczółkiem do podbicia szklanego ekranu w Polsce są też sieci kablowe. W tej branży może dojść do fuzji i ściślejszej współpracy z firmami telekomunikacyjnymi.
Dobre perspektywy dla IPTV

IPTV (Internet Protocol Television) to system, w ramach którego usługi telewizyjne są dostarczane przy użyciu modelu TCP/IP w sieci LAN lub Internet. IPTV jest alternatywą dla telewizji naziemnej, satelitarnej i kablowej. Oferuje możliwość strumieniowego przesyłania treści w mniejszych partiach, bezpośrednio ze źródła. W rezultacie treści (np. film) mogą być odtwarzane jeszcze zanim dany plik zostanie pobrany w całości.TOP 10 – najlepsze produkty

Tym razem w TOP 10 publikujemy przegląd produktów w dwóch najbardziej pożądanych w ostatnich miesiącach kategoriach: anteny aluminiowe 80-130 cm oraz tanie, satelitarne tunery HD.


Warto zajrzeć do najnowszego wydania magazynu SAT Kurier 11/2015.

Następne wydanie SAT Kurier 12/2015 na początku grudnia.


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Magazyn SAT Kurier w 2015 roku jest wydawany w cyklu miesięcznym z 10 wydaniami - tylko 89 zł w subskrypcji rocznej za cały rok 2015 (Polska) lub 55 euro w Europie. Wydania 1-2 i 7-8 zostaną połączone.

Zachęcamy do zamawiania prenumeraty SAT Kuriera w 2015 roku wraz z książką tematyczną pt. "ANTENY SATELITARNE"* - cena promocyjna 115 zł

Opłać abonament SAT Kuriera w 2015 - 10 wydań + książka - tylko 115 złZapraszamy przy okazji do korzystania z serwisów internetowych:

-- www.digi-tv.pl - wszystko o wszystkim, co cyfrowe, a szczególnie o HDTV i cyfryzacji Polski;

-- www.solarkurier.pl - magazyn poświęcony zielonym technologiom a w szczególności technologiom solarnym

W związku z powstaniem nowej firmy wydawniczej poszukujemy autorów materiałów, książek, prac magisterskich o tematyce telewizji cyfrowej. Prosimy pisać na adres redakcja [at] satkurier.pl.

Reklama w Internecie i w drukowanym SAT Kurierze za darmo - wystarczy podjąć się dystrybucji SAT Kuriera (minimum 10 egz. każdego wydania).

Dziękujemy za zaufanie i pomoc wszystkim czytelnikom i dystrybutorom - to bardzo pomaga podczas pracy nad magazynem.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategori Numery
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Televes Yagi V BIII

Znakomita, hiszpańska antena kierunkowa VHF, zalecana do odbioru HDTV z...

129 zł Więcej...

Antena Televes DAT HD BOSS 790 LR

Nowa antena kierunkowa UHF DAT HD BOSS 790 LR hiszpańskiego...

329 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X9S

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

800 zł Więcej...