reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Markíza z HbbTV na kanałach HD z 23,5°E

dodano: 2016-05-04 15:27 | aktualizacja: 2016-07-31 17:20
autor: Janusz Sulisz | źródło: satelitnatv.sk

Markiza HD 3 maja br. słowacki nadawca komercyjny TV Markíza uruchomił usługę telewizji hybrydowej HbbTV we wszystkich swoich kanałach HD na satelicie Astra 3B (23,5°E). Abonenci platformy Skylink posiadający odbiorniki z obsługą HbbTV mogą korzystać z telewizji hybrydowej na głównym kanale Markíza HD, a także na siostrzanych Dajto HD i Doma HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach usługi HbbTV nadawca TV Markíza oferuje trzy aplikacje - teletekst, pogodę i dostęp do informacji z portalu internetowego TVNoviny.sk. Na razie są to tylko testy, a w przyszłości usługa zostanie rozszerzona. Aplikacje HbbTV dla nadawcy przygotowała czeska spółka Mautilus.

Projekt HbbTV dla TV Markíza jest podzielony na trzy fazy, a teraz dostępna jest tylko pierwsza część. W najbliższych tygodniach będziemy koncentrować się na optymalizacji aplikacji i elementów wspierających. Następnie rozpoczniemy następną część projektu. Rozwiązania dla TV Markíza zostały stworzone poprzez dostosowanie naszego produktu - white-label dla HbbTV, który rozwijamy w dłuższej perspektywie i który może być dopasowany dla każdego kanału telewizyjnego

- powiedział Petr Mazanec, dyrektor techniczny Mautilus.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HbbTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1189 zł Więcej...

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...
reklama