6 mln widzów meczu Kazachstan - Polska w Polsacie

dodano: 2016-09-05 14:21
autor: Janusz Sulisz | źródło: Telewizja Polsat

Kazachstan_Polska Polsat sport_360px.jpg 6,1 mln widzów oglądało średnio niedzielny mecz Kazachstan - Polska w Polsacie i Polsacie Sport. Podczas nadawania meczu w dwóch kanałach Polsatu był co drugi widz oglądający w tym czasie telewizję. Polska reprezentacja fatalnie rozpoczęła eliminacje do Mundialu w Rosji 2018 remisując z Kazachstanem w Astanie 2:2, choć prowadziła po pierwszej połowie 2:0.

Polsat i Polsat Sport nie miały sobie równych w obu grupach audytoryjnych notując bardzo wysokie udziały.
Wśród wszystkich badanych było to 45,1% SHR, a w grupie komercyjnej aż 48,3% SHR.

Po świetniej pierwszej połowie, po której Polska prowadziła z Kazachstanem 2:0, i błędach na początku drugiej, nasza reprezentacja ostatecznie zremisowała na sztucznej nawierzchni stadionu w Astanie 2:2. Bramki dla Polski strzelili Bartosz Kapustka i z rzutu karnego Robert Lewandowski.

Kolejne mecze eliminacyjne podopieczni Adama Nawałki rozegrają na Stadionie Narodowym w Warszawie: