reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały CBS nadal w ofercie UPC Polska

dodano: 2017-07-03 10:42
autor: Jerzy Kruczek | źródło: forum.mediaswiat.pl/AMC

CBS Action CBS Europa CBS Reality Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, od 1 lipca br. z oferty UPC Polska usunięte miały być kanały CBS Action, CBS Europa i CBS Reality. Jednak stacje te nadal są oferowane przez operatora, a z informacji przekazywanych przez Biuro Obsługi Klienta UPC wynika, że data wyłączenia kanałów CBS została przesunięta.

UPC Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mimo wcześniejszych zapowiedzi operatora, kanały CBS Action, CBS Europa i CBS Reality nadal będą nadawane po 1 lipca 2017 roku. Data wycofania ich z polskiego rynku nie jest znana. Według informacji BOK, kanały będą dostępne do odwołania. Krążą pogłoski, że ich nadawca, spółka AMC Networks International, szykuje się do przeprowadzenia rebrandingu kanałów CBS.

CBS Action to wybuchowa mieszanka amerykańskich seriali sensacyjnych, pełnych napięcia thrillerów, popularnych seriali science-fiction i filmów akcji. Na CBS Europa prezentowane jest najlepsze kino z całego świata. Stacja oferuje szeroki wachlarz stylów i gatunków, reprezentowanych przez filmy z udziałem największych gwiazd. Wysokobudżetowe przeboje i niezapomniane premiery - zawsze na najwyższym poziomie. Na CBS Europa znajdziesz film, który warto obejrzeć. Kanał CBS Reality jest nieprzewidywalny jak samo życie - pokazuje losy tych, którzy mają dobre serca, tych o prawdziwie czarnych charakterach, aż po zupełnie wyjątkowe i nietypowe osobowości. Ten wielokrotnie nagradzany kanał oferuje swoim widzom dokumentalne seriale kryminalne pełne nieprzewidywalnych zwrotów akcji, przepełnione emocjami medyczne seriale dokumentalne oraz inne rewelacyjne programy, które ukazują prawdziwe życie, takie, jakim je znamy.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1189 zł Więcej...

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...
reklama