reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Azja Express. Domówka” w serwisie Player

dodano: 2017-09-07 03:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

Player TVN „Azja Express. Domówka” W środę, 6 września br. serwis Player udostępnił użytkownikom nową, własną produkcję - program „Azja Express. Domówka”, nawiązujący do emitowanego w TVN i ITVN (TVN International) widowiska „Azja Express”. Co widzowie zobaczą w programie „Azja Express. Domówka”?

Player TVN „Azja Express. Domówka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bohaterowie pierwszej i drugiej edycji programu „Azja Express” będą spotykać się co tydzień, żeby wspólnie oglądać premierowe odcinki nowego sezonu i na gorąco komentować to, co dzieje się na ekranie. W pierwszym odcinku gospodarzem będzie Joanna Przetakiewicz, która zaprosi do siebie Dorotę Gardias, Martę Wierzbicką, Michała Piróga, Łukasza Jakóbiaka i Stanisława Karpiel-Bułeckę. Kamery zarejestrują ich reakcje na wspólnie oglądany premierowy odcinek, pierwsze wrażenia i niefiltrowane emocje; uczestnicy podzielą się wspomnieniami i porównają wyzwania obu sezonów. - Wszystko w luźnej, domowej atmosferze wśród ludzi, którzy przeżyli te same przygody i zdążyli się przy tym dobrze poznać, a jeszcze bardziej polubić. Wiadomo przecież, że nikt tak nie zrozumie jednego uczestnika „Azji Express”, jak kolega czy koleżanka z programu - czytamy w opisie.

- „Azja Express. Domówka” to wieczór pełen wrażeń szczególnie dla gwiazd drugiej edycji, które po raz pierwszy będą miały okazję zobaczyć swoje zmagania z perspektywy kamer. Sprawdzimy, co ich rozbawi, co zaskoczy, a co wzruszy; przekonamy się też, jakie były kulisy przygód oglądanych na ekranach telewizorów i - co więcej - Player pokaże je swoim użytkownikom. Nowy program bowiem, to również nieemitowane nigdzie indziej fragmenty wyścigu - czytamy w komunikacie.

Odcinki programu „Azja Express. Domówka” będą trafiały na Player w każdą środę o 23:00, tuż po emisji premierowych odcinków programu „Azja Express” na antenie TVN (więcej tutaj).
 
Michał Piróg, Stanisław Karpiel-Bułecka, Marta Wierzbicka, Joanna Przetakiewicz, Dorota Gardias i Łukasz Jakóbiak w programie „Azja Express. Domówka”, foto: TVN
Michał Piróg, Stanisław Karpiel-Bułecka, Marta Wierzbicka, Joanna Przetakiewicz, Dorota Gardias i Łukasz Jakóbiak w programie „Azja Express. Domówka”, foto: TVN


„Azja Express” - sezon 2., emisja w środy o 21:30 w TVN (TVN HD). Program ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International). „Azja Express. Domówka” - premiery w środy o 23:00 w serwisie Player.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

639 zł Więcej...

Mini PC Android HiMedia Q30

Mini PC na systemie Android 7.0 Nougat z procesorem 4...

399 zł Więcej...
reklama