reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

FMT - Fakty Muzyka Telewizja dla Polaków na Litwie

dodano: 2017-09-11 17:23
autor: Jerzy Kruczek | źródło: FMT

FMT Faktai Muzika Televizija Fakty Muzyka Telewizja Wewnętrzne testy transmisji na urządzeniach mobilnych rozpoczęła polskojęzyczna telewizja FMT - Fakty Muzyka Telewizja, skierowana do mieszkańców Litwy. Według informacji dostarczonych przez nadawcę, FMT ma rozpocząć regularną emisję na urządzenia mobilne (One Button Application) dnia 20 września 2017 roku.

FMT Faktai Muzika Televizija Fakty Muzyka Telewizja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
FMT Faktai Muzika Televizija – Fakty Muzyka Telewizja retransmituje programy licencjonowane przez producentów muzycznych (teledyski), telewizyjnych (programy publicystyczne) i nadawców. Z uwagi na brak budżetu komercyjnego nadawca stara się pozyskiwać licencje na zasadzie wymiany barterowej w oparciu o usługi reklamowe. Non stop emitowany jest także serwis newsowy w języku litewskim i polskim na paskach graficznych. FMT jest stworzony przez niezależnych ekspertów medialnych z Polski.

FMT jest wyposażony w technologie pozwalające na emisję kanału w Internecie, sieciach kablowych i na platformach cyfrowych - ogólnolitewskiej ST1 oraz regionalnej ST3 (w planach na 2018 rok z zasięgiem w regionach polskojęzycznych Wileńszczyzny), jakie nadawca otrzymał od licencjodawców polskich jako ich wkład w projekt w znacznej mierze misyjny.
 

- Partnerstwo z polskimi producentami i operatorami kontentu, szczególnie o profilu społecznym, jest dla projektu FMT nadzieją na pozyskanie repertuaru dla polskojęzycznych widzów mieszkających na Litwie (ponad 200 tysięcy widzów) - szczególnie na terenach Wileńszczyzny i Soleczników - czytamy w komunikacie nadawcy.

Strona internetowa: fmt.tv
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD AX 410

Najtańszy dekoder cyfrowy HDTV marki Opticum do współpracy z kartami...

129 zł Więcej...

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1199 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Opticum Robust Triple

Pojedynczy konwerter Universal Monoblock Single Triple dla odbioru trzech pozycji...

89 zł Więcej...
reklama