reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Urszula Dębska ponownie gra w serialu Polsatu

dodano: 2018-01-10 05:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Pierwsza miłość” Od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w telewizji Polsat emitowany jest czternasty sezon serialu obyczajowego „Pierwsza miłość”. Nową serię mogą również oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i ATM Rozrywka TV. W obsadzie tego serialu ponownie pojawiła się aktorka Urszula Dębska.

Polsat „Pierwsza miłość”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W serialu „Pierwsza miłość” ponownie pojawiła się Urszula Dębska. Sabina, postać w  którą wciela się aktorka, wróciła do rodziny i przyjaciół w 2605. odcinku. Bohaterka wyjechała do Londynu na rehabilitację, której musiała się  poddać po postrzale jakiego doznała w Kulczycki Investment. Chcąc powrócić do pełni sprawności fizycznej Sabina wyjechała do kliniki, aby móc znowu chodzić.

W najnowszych odcinkach Sabina przylatuje do Polski, jednak ku zdziwieniu ojca, Karola Wekslera (w tej roli Karol Strasburger, „Familiada” w TVP2 i TVP Rozrywka - więcej tutaj), nie zamierza wracać na stałe... Z informacji jakie przekazała mu Grażyna Weksler (Grażyna Wolszczak, „Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabułą i ITVN/TVN International - więcej tutaj), Sabina zaczęła w Londynie nowe życie i jest tam szczęśliwa. Poznała mężczyznę - maklera giełdowego, z którym próbuje stworzyć nowe życie. Ojciec dziewczyny nie będzie zadowolony z jej decyzji i za wszelką cenę postara się przekonać ją do zmiany zdania. Niespodziankę dla Sabiny przygotowali również jej przyjaciele, którzy wspierają bohaterkę w powrocie do zdrowia. 

Czy Karolowi uda się nakłonić Sabinę do powrotu do Polski na stałe? O tym przekonamy się wkrótce (więcej tutaj).
 
Karol Strasburger, Urszula Dębska i Grażyna Wolszczak w serialu „Pierwsza miłość”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat
Karol Strasburger, Urszula Dębska i Grażyna Wolszczak w serialu „Pierwsza miłość”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat

„Pierwsza miłość” - sezon 14., emisja od poniedziałku do piątku o 18:00 w telewizji Polsat. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i ATM Rozrywka TV.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1189 zł Więcej...

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...
reklama