reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Brytyjskie kanały CBS odnotowują silne wzrosty

dodano: 2018-02-11 09:44 | aktualizacja: 2018-02-11 18:49
autor: RO | źródło: a516digital.com

Judge Judy Właściciele bezpłatnych kanałów telewizyjnych CBS Action, CBS Drama, CBS Reality i Horror Channel na brytyjskim rynku mają powody do zadowolenia. Korporacje medialne AMC Networks International i CBS Studios International ogłosiły, że rok 2017 był dla nich najlepszym rokiem pod względem wzrostu udziału reklamodawców.

„Seal kontra Predator” CBS Action


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oglądalność kanałów CBS w 2017 roku wyniosła 1,51% i był to wzrost o 4% w stosunku do 2016 roku. CBS Reality posiada ramówkę zdominowaną przez odcinki amerykańskiego programu sędziowskiego „Judge Judy” (na zdjęciu wyżej) i obecnie jest najczęściej oglądanym kanałem rozrywkowym w Wielkiej Brytanii wśród dorosłych kobiet.

Jednocześnie kanał filmowy Horror Channel odnotowuje najlepsze wyniki w swojej historii. W porównaniu do dwóch ostatnich lat widownia wzrosła o 10%, a w ostatnich trzech miesiącach było to 26%.

Liczba widzów CBS Action wzrosła o 7% i wyniosła ponad 4 miliony oglądających do miesiąc. Wyniki osiągane przez CBS Drama były wyższe o 11% - do wzrostu przyczyniło się ponad 2,5 mln osób.

Rok 2017 był kolejnym rekordowym rokiem dla naszego portfolio CBS w Wielkiej Brytanii przy wzroście udziału w rynku o 4%. Nadal będziemy dążyć w utrzymaniu tego wzrostu poprzez produkcję oryginalnych treści kryminalnych dla CBS Reality, wcielanie kultowych seriali, takich jak „Ostry Dyżur” i „Dynastia” dla CBS Drama, a także horrorów, sci-fi i fantasy dla Horror Channel i najlepszych seriali detektywistycznych i westernów dla CBS Action

- powiedział Kevin Dickie z AMC Networks International.

Dzięki silnym markom i szerokiej gamie atrakcyjnych programów, portfolio CBS UK nadal ma duży wpływ na rynek. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z zespołem AMCNI aby dostarczyć widzom i agencjom reklamowym solidny harmonogram z oferty CBS Original Series i światowej klasy treści w 2018 roku

- powiedział Robert Haiat z CBS Studios International.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT913 Combo H/V LTE dla MUX 8

Wysokiej jakości telewizyjna antena szerokopasmowa DAT913 marki Fuba. Zaprojektowana specjalnie...

159 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Terra Plus H.265

Odbiornik DVB-T/T2 firmy AX Technology dla Naziemnej Telewizji Cyfrowej (NTC)...

125 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO 4K Combo

Vu+ SOLO 4K - odbiornik od koreańskiego producenta Marusys. Pierwszy...

1650 zł Więcej...
reklama