reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Grupa Inter może szyfrować kanały

dodano: 2018-04-15 20:10
autor: RO | źródło: mediasat.info

Inter Ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia przerejestrowała licencje satelitarne kanałów grupy Inter Media Group w związku z planowaną zmianą techniczną w ich transmisji. Przekaz satelitarny może być teraz prowadzony z użyciem systemu dostępu warunkowego zamiast FTA.

satelita


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Inter, NTN, K1, K2, Mega, Zoom, Piksel TV i Enter Film są nadawane w sposób ogólnodostępny (FTA) na satelicie Astra 4A (4,8°E) z transpondera B36 o częstotliwości 12,399 GHz, pol. V (SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK).

Jednocześnie regulator wydał kolejną licencję satelitarną dla kanału Inter+, w której zaznaczył, że dystrybucja jest przeznaczona dla innych krajów.

Przedstawiciel Narodowej Rady, Jurij Artiemienko, przypomniał, że 11 stycznia br. krajowy regulator zezwolił na szyfrowanie z satelity kanałów STB i ICTV.

Jedynym wymogiem Narodowej Rady do zaszyfrowania przekazu w przyszłości jest umożliwienie regulatorowi dostępu do obserwowania nadawanych treści w celu ich monitoringu.

Według ostatnich informacji, grupa czterech największych grup medialnych na Ukrainie (StarLightMedia, 1+1 Media, Media Group Ukraine, Inter Media Group) planuje zaszyfrować swoje kanały na satelicie jesienią 2018 roku.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zabezpieczenie przepięciowe Axing

Proste i skuteczne zabezpieczenie sprzętu TV/SAT przed piorunami i zewnętrznymi...

30 zł Więcej...

Antena DVB-T NeoHD LTE

Antena zewnętrzna do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T/T2 oraz programów...

89 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

730 zł Więcej...
reklama