reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eutelsat odnawia partnerstwo z TVN

dodano: 2018-05-09 23:28 | aktualizacja: 2018-05-10 07:59
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat

Eutelsat_TVN_2_logo_360px.jpg Francuski operator satelitarny Eutelsat Communications i polski nadawca TVN, część Discovery, podpisali wieloletnią umowę na kilka transponderów, odnawiając tym samym pojemność na Eutelsat Hot Bird (13°E), wiodącym w Polsce systemie satelitarnym.

Eutelsat Hot Bird


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ten kontrakt z Eutelsatem konsoliduje pojemności TVN na satelitach Hot Bird na pozycji 13°E, stanowiąc podstawę relacji ustanowionej ponad 20 lat temu wraz z uruchomieniem pierwszego kanału Grupy TVN w 1997 roku. Jak czytamy w komunikacie, ta odnowiona pojemność ma wspierać ekspansję TVN w kierunku treści cyfrowych, promując lepszą jakość obrazu i zadowolenie widzów.

Oferta TVN na satelitach Hot Bird składa się z 23 kanałów FTA i kodowanych dla pay-tv, w tym 11 kanałów HD, takich jak TVN, najczęściej oglądany kanał w Polsce (w grupie komercyjnej 16-49), sieć informacyjna TVN24 oraz kilka flagowych kanałów tematycznych i z NTC, w tym TVN7, TTV, TVN Style, TVN Turbo, HGTV, Travel Channel i Food Network.
 

Piotr Korycki, prezes zarządu Discovery i TVN, powiedział:

To partnerstwo z Eutelsatem wzmacnia nasze relacje, które istnieją od powstania Grupy TVN. Dzięki tej umowie nadal kładziemy nacisk na jakość nadawania naszych kanałów i dążymy do tego, aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.

Michel Azibert, zastępca dyrektora generalnego i dyrektor ds. marketingu i rozwoju Eutelsat, dodał:

Dzięki tej umowie odnowienia umacniamy nasze partnerstwo z jedną z najbardziej udanych grup medialnych w Europie Środkowej. Umowa ta podkreśla również pozycję lidera satelitów Hot Bird, które obsługują ponad 200 polskich kanałów, zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel 1,8m iHDMI

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Osprzęt Vu+ obudowa HDD dla Zero 4K

Dodatkowa obudowa na dysk dla odbiornika Vu+ Zero 4K

180 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama