reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Aktywacja Telewizji na Kartę 3.10 od 9:00

dodano: 2008-10-02 18:19 | aktualizacja: 2008-10-20 13:43
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: Inf. własna

telewizja na kartę Już od 3 października będzie można oficjalnie aktywować karty Telewizji na Kartę. Proces będzie można przeprowadzić na dwa sposoby - telefonicznie i przez internet. Na stronie domowej oferty: www.telewizjanakarte.pl już pojawił się odnośnik, gdzie aktywację będzie można przeprowadzić. Start o godzinie 9:00.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Od momentu aktywacji każda karta będzie pracować przez okres 3 miesięcy umożliwiając dostęp do pełnej oferty Telewizji na Kartę. Po 3 miesiącach jeśli dokonamy dalszej płatności - nadal będzie można oglądać wszystko, natomiast jeśli opłata nie zostanie wniesiona - pozostanie dostęp do TVP 1, TVP 2, TVN, TVN Siedem i Religia.TV.

W skład oferty płatnej wchodzą: TVN 24, nSport SD, TVN Turbo, TVN Style, TVN CNBC Biznes, TVN Meteo, TVP Info, TVP Sport i Disney Channel.

Ceny za doładowania to:
- 16 zł (przy płatności miesięcznej)
- 42 zł (przy płatności za 3 miesiące, czyli po 14 zł/mc)
- 72 zł (przy płatności za 9 miesięcy, czyli po 12 zł/mc)
- 120 zł (przy płatności za rok, czyli po 10 zł/mc)

Maksymalnie kartę można doładować na okres 24 miesięcy (2x po 120 zł).

Link do aktywacji przez internet (aktywne od 3 października od 9:00 - obecnie próba aktywacji kończy się niepowodzeniem): https://www.telewizjanakarte.pl/aktywacja_przez_internet.php. Należy wypełnić trzy pola: numer karty, pierwsze dwie cyfry z numeru konta podanego na dołączonej instrukcji wykonywania płatności i zabezpieczający pięcioliterowy kod, tzw. CAPTCHA.

Ekran aktywacyjny w odbiorniku TechniSat Digit S2 CD


Jeżeli klient nie ma możliwości aktywowania karty przez internet - może tego dokonać na infolinii pod numerem telefonu 0-300-102-502 (z telefonów komórkowych: *71 81 91). Opłata za połączenie z telefonów stacjonarnych to 35 gr brutto za minutę, natomiast z komórek: 1,22 zł brutto za minutę. Infolinia jest czynna 7 dni w tygodniu od 8.00 do 22.00 (3 października od 9:00).

Oferta Telewizji na Kartę mimo tego, iż do 3 października nie dało się aktywować karty - sprzedaje się bardzo dobrze. Nieoficjalnie mówi się wręcz o rekordzie sprzedaży TnK, a to dopiero początek, ponieważ spora grupa osób czeka na informacje na temat pracy karty z modułami/odbiornikami, a dodatkowo kolejna fala zakupów może nastąpić wraz z wyłączeniem analogowego przekazu TVN planowanym na 15 grudnia co zostało już potwierdzone przez nadawcę.

Jednocześnie może to oznaczać, że infolinia w dniu jutrzejszym może przeżywać oblężenie, w związku z czym satkurier.pl zaleca dokonywanie aktywacji przez internet, pozostawiając infolinię jedynie dla tych osób, które nie posiadają innej możliwości uruchomienia karty.

2 października w godzinach wieczornych na satelicie Hot Bird (13E) umieszczono nową wersję oprogramowania dla odbiorników TechniSat Digit S2 CD sprzewdawanych w zestawach z kartami Telewizji na Kartę, oznaczoną jako "3". Nie wnosi ona zmian w wyglądzie menu, ani sposobie użytkowania. Można jedynie przypuszczać, że to ostateczne przygotowanie odbiornika do aktywacji kart od 3 października.

Przed rozpoczęciem aktywacji karty Telewizji na Kartę w odbiorniku TechniSat Digit S2 CD zalecany jest powrót do ustawień fabrycznych i oczekiwanie na ekranie opisanym jako "Oczekiwanie na aktywację karty" na pobranie uprawnień do odbioru.

O szczegółach procesu aktywacji na innych odbiornikach oraz odziałaniu karty Telewizji na Kartę serwis satkurier.pl będzie informować na bieżąco.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...

Konwerter Wide band GT-SAT GT-WB1

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Wide band GT-SAT pozwala...

190 zł Więcej...

Antena siatkowa TURBO 35dB

Siatkowa szerokopasmowa, antena telewizyjna pracująca w paśmie 174-862MHz (6-69k) ze...

35 zł Więcej...
reklama