reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Promocja 10% na moduły nc+ telewizja na kartę

dodano: 2020-08-14 12:55
autor: Jerzy Kruczek | źródło: hollex.pl

Promocja 10% na moduł nc+ telewizja na kartę Na rynku dostępne są dwa podobne do siebie prepaidowe moduły dostępu warunkowego CI+ przeznaczone dla oferty nc+ telewizja na kartę. Jeden z nich to najnowszy moduł z tzw. CAM CI+ 4K ECP w cenie 199 zł, który jest dedykowany dla odbioru CANAL+ 4K Ultra HD (na umowę). Ma też zabezpieczenie ECP, co może być w przyszłości pewnym kłopotem w przypadku odbiorników i telewizorów bez ECP. Dlatego na rynku nadal jest starszy model modułu nc+ TNK CI+ (bez ECP), który zalecany dla użytkowników odbiorników satelitarnych i telewizorów HD/4K, którym nie zależy na CANAL+ 4K i chcą korzystać z modułu na zasadzie przedpłaconej. Ten CAM CI+ kosztuje 189 zł, a w promocji z 10% upustem jeszcze taniej.

Promocja 10% na moduł nc+ telewizja na kartę


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem CAM CI+ (bez ECP) to oferta dla klientów, którzy nie chcą podpisywać umowy z jakąkolwiek platformą, a mieć dostęp do podstawowych kanałów płatnych. Sam moduł nc+ TNK CI+ jest polecany przy zakupie razem z jednym z odbiorników CI w promocji 10%.

Klient zyskuje dostęp do ponad 130 kanałów, w tym 46 w jakości HD na 1 miesiąc, na zasadach prepaid, bez konieczności podpisywania umowy.

Jeśli ktoś ma odbiornik HD/4K lub telewizor HD i nie będzie korzystał z CANAL+ 4K, to zaleca się kupić właśnie ten moduł. Moduł CAM CI+ umieszcza się bezpośrednio w telewizorze lub odbiorniku satelitarnym z gniazdem CI/CI+.

 


Należy pamiętać, że karta nc+ w module jest w systemie Nagra MA - jest całkowicie sparowana (nie można jej przełożyć do slotu na karty w innym odbiorniku czy module). Moduł nie jest w trybie „legacy”, co oznacza, że działa tylko z urządzeniami z wejściami CI+, więc teoretycznie może nie działać w niektórych odbiornikach ze starszym typem gniazda CI. Jednak w większości odbiorników linuksowych z CI ten moduł jednak działa i jest to potwierdzone w 100%.

Przy okazji ostatnich zmian w systemach dostępu warunkowego w Platformie CANAL+, które nazwijmy „powolnym wyłączaniem Seca" taki moduł jest jedną z możliwości legalnego korzystania z oferty tej platformy w wersji przedpłaconej lub na umowę. Pewnym sposobem na dalsze oglądanie z kart Seca jest skorzystanie z możliwości modułów Unicam Pro i DeltaCAM Pro, ale też nie wiadomo na jak długo, bo przejście na Nagra MA w Platformie CANAL+ jest nieuniknione.

Moduł ten można kupić w promocji razem z odbiornikiem.
Wtedy przysługuje 10% rabatu na CAM przy zakupie odbiornika z listy (musi być podświetlony link i wybrany moduł w linii: Promocja!):


- Vu+ Zero 4K (nc+ CAM CI+ działa tylko z odpowiednim oprogramowaniem i ustawieniami w menu - pytaj przy zamówieniu)
- Vu+ Ultimo 4K
- Vu+ Uno 4K SE
- AX 4KBOX HD61 S2X
- GiGaBlue UHD UE 4K
- GiGaBlue UHD Quad 4K
- GiGaBlue UHD X3 4K
- Dreambox DM900 Ultra HD
- Dreambox DM920 Ultra HD
- Octagon SF4008 E2 4K Combo
- TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K
- TechniSat DIGIPLUS UHD S

- AB CryptoBox 752HD Combo


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...